هر اقدامی در کشور باید با نظر مردم انجام شود/ اصفهانی‌ها برای انقلاب سرمایه‌گذاری کردند

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه یکی از ساختارهایی که در قانون اساسی بسیار محکم دیده شد، شوراها است، گفت: این به معنای آن است که هر اقدامی باید با نظر مردم در کشور انجام شود.

هر اقدامی در کشور باید با نظر مردم انجام شود/ اصفهانی‌ها برای انقلاب سرمایه‌گذاری کردند

به گزارش خبرگزاری ایمنا، عباس حاج رسولی‌ها صبح امروز _چهارشنبه یکم آذر_ در آئین بهره برداری از «سه راه زندگی» (بهره‌برداری از خیابان‌های عاشق اصفهانی شرقی و ولی عصر (عج) جلوان در منطقه ۱۴ شهردرای اصفهان) اظهار کرد: انقلاب مرهون شهیدان و جانبازان و خانواده‌های ایثارگران است که امروز در این آئین حضور دارند.

وی با بیان اینکه اصفهان در دوران هشت سال دفاع مقدس کم نگذاشت، افزود: یک دهم شهدا، جانبازان کشور به استان اصفهان اختصاص دارد، در حالی که اصفهان یک شانزدهم جمعیت کشور را دارد که نشان می‌دهد اصفهانی‌ها به صورت ویژه برای انقلاب سرمایه‌گذاری کردند.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه یکی از ساختارهایی که در قانون اساسی بسیار محکم دیده شد، شوراها است، تصریح کرد: این به معنای آن است که هر اقدامی باید با نظر مردم در کشور انجام شود.

وی با بیان اینکه شکل گیری شوراها به دلیل جنگ تحمیلی با تأخیر ۱۵ ساله انجام شد، گفت: سال ۱۳۷۸ شوراها شکل گرفت، اما اختیارات کامل به شوراها داده نشد و خود دولت و مجلس آن را انجام می‌دهند.

منبع: imna-706217

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار