گوهر جهانی در قلب اصفهان است/ اصلاح روشنایی میدان امام (ره) با ۹ میلیارد تومان اعتبار

شهردار اصفهان گفت: میدان امام (ره) متعلق به اصفهان و ایران نیست، بلکه یک گوهر گرانقدر جهانی است، از این‌رو پروژه اصلاح روشنایی و نورپردازی آن را برای کمک به جذابیت میدان به بهره‌برداری رساندیم و امیدواریم بتوانیم این اماکن را حفظ کنیم.

گوهر جهانی در قلب اصفهان است/ اصلاح روشنایی میدان امام (ره) با ۹ میلیارد تومان اعتبار

به گزارش خبرگزاری ایمنا، علی قاسم‌زاده امروز _چهارشنبه ششم دی_ در حاشیه آئین بهره‌برداری از پروژه تکمیل و اصلاح روشنایی کف و غرفه‌های میدان امام (ره) اظهار کرد: یکی از سخت‌ترین کارها این است که بخواهیم در اماکنی که شهرت جهانی دارد، فعالیتی انجام دهیم.

وی افزود: میدان امام (ره) متعلق به اصفهان و ایران نیست، بلکه یک گوهر گرانقدر جهانی است، از این‌رو پروژه اصلاح روشنایی و نورپردازی آن را برای کمک به جذابیت میدان به بهره‌برداری رساندیم و امیدواریم بتوانیم این اماکن را حفظ کنیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه حدود ۹ میلیارد تومان برای پروژه تکمیل و اصلاح نورپردازی کف و غرفه‌های میدان امام (ره) اصفهان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: برای گذر حاج‌آقا نورالله نجفی نیز یک معبر برای مدتی تخریب شد و ساکنان آن از این اتفاق گلایه‌مند بودند که به چه دلیل پروژه متوقف شده است، اما سرانجام با توافق و نظارت اداره کل میراث فرهنگی، طرحی برای این گذر در نظر گرفته و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان احداث شد.

منبع: imna-715284

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار