مسئولان کشور بدانند که مردم همیشه در همه صحنه‌ها حضور دارند

امام جمعه بادرود گفت: مسئولان کشور نباید خود را از مردم‌داری، مردم‌دوستی دور کنند و بدانند که این مردم هستند که همیشه در تمام صحنه‌ها حضور دارند.

مسئولان کشور بدانند که مردم همیشه در همه صحنه‌ها حضور دارند

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، حجت الاسلام علی اصغر عقیلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بادرود با تاکید بر رعایت تقوای الهی با بیان اینکه اهل تقوا اهل استغفار است به درپیش بودن مراسم معنوی اعتکاف در مساجد اشاره کرد و آن را یکی از بهترین عبادت‌ها برشمرد.

امام جمعه بادرود افزود: سنت نیکو حسنه اعتکاف باید امسال باشکوه انجام شود.

وی با تاکید براین که مسؤولان برای اقامه امر اعتکاف در جامعه و اجرای آن کمک کنند، تصریح کرد: مساجد و هیئت امنا نیز باید برای برپایی این مراسم همکاری لازم داشته باشند.

عقیلی با اشاره به دیدار امامان جمعه کشور با رهبر انقلاب اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند، امامت جمعه کار بسیار دشواری است، زیرا خطیب جمعه زمانی که به خطابه می‌ایستد باید رضای خالق و رضای خلق را در نظر بگیرد. ایشان تاکید کرد، کسانی که در نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند باید رضایت خلق را در چارچوب شرع و دین در نظر داشته باشند.

امام جمعه بادرود ادامه داد: مسئولان کشور نباید خود را از مردم‌داری، مردم‌دوستی دور کنند و بدانند که این مردم هستند که همیشه در تمام صحنه‌ها حضور دارند و دولت باید این حضور را مغتنم بشمارد و نباید مسائل مالی به مردم این‌چنین فشار بیاورد.

عقیلی با تقدیر از اقدام سپاه و حمله موشکی به لانه جاسوسی و شبکه‌های تروریستی بیان داشت: سپاه پاسداران این نقطه‌های فساد را شناسایی کرده و هدف حمله قرار داده است و امروز ساختن ایران قوی و قدرت دفاعی ما سبب شده که دشمنان می‌هراسند با شیوه‌های سخت به ما حمله کنند.

منبع: imna-721284

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار