۵۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تصفیه‌خانه‌های شهرداری اصفهان اضافه می‌شود

مدیر بهینه‌سازی، تعمیرات و نگهداری تأسیسات شهری معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه تصفیه تکمیلی پساب تصفیه خانه شمال اصفهان به کمک فناوری پیشرفته نانواوزون گفت: این پروژه ۵۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تصفیه‌خانه‌های شهرداری اصفهان اضافه می‌کند.

۵۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تصفیه‌خانه‌های شهرداری اصفهان اضافه می‌شود

سیدمهدی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به نخستین تصفیه‌خانه شهری نانواوزون کشور در اصفهان اظهار کرد: این پروژه که ۵۰ لیتر بر ثانیه به ظرفیت تصفیه‌خانه‌های شهرداری اصفهان اضافه می‌کند، با هزینه ۵۰۰ میلیارد ریال در بیست‌وهفتمین برنامه «به احترام مردم اصفهان» فردا _چهارشنبه یازدهم بهمن_ بهره‌برداری خواهد شد.

وی با بیان اینکه نخستین تصفیه‌خانه شهری نانواوزون کشور در اصفهان چهار جز شامل پمپ‌های میکرونانو حباب‌ساز، اوزون‌ساز، اکسیژن‌ساز و درام فیلتر دارد، افزود: سیستم‌های درام فیلتر و پمپ‌های میکرونانو حباب‌ساز، سیستم‌هایی مکانیکی با قابلیت عملکردی مطلوب است.

مدیر بهینه‌سازی، تعمیرات و نگهداری تأسیسات شهری معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: سیستم اکسیژن‌ساز در صورت تأمین شرایط پایه، قابلیت اطمینان بالایی دارد و با توجه به اینکه بیشتر تامین‌کنندگان پیشنهاد شده، در پروژه‌های بیمارستانی فعالیت می‌کنند، استانداردهای بالایی برای عملکرد سیستم در نظر می‌گیرند.

حسینی تاکید کرد: در این میان اوزون یک جز بسیار پر اهیمت از نظر فرکانس کاری، کیفیت الکترود و طراحی سیستم است که اهمیت انتخاب وندور اوزون‌ساز را دو چندان می‌کند.

وی اضافه کرد: یک شرکت دانش‌بنیان با توجه به تخصص خود در حوزه تولید سیستم‌های نانو اوزون به مدت سه سال، به‌عنوان تأمین کننده سیستم اوزون در نظر گرفته شده است و مواردی در این راستا از سوی این شرکت پیشنهاد شد.

منبع: imna-724232

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار