صدور ۸۰۷۶ اخطار برای تخلیه مصالح و نخاله در معابر عمومی اصفهان

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اقدامات این مدیریت در بخش کنترل دفع ضایعات ساختمانی در سطح شهر همچون تعطیلی کارگاه‌های ایجادکننده سد معبر و پیشگیری از تخلیه مصالح در معابر عمومی گفت: طی ۱۰ ماه سال جاری ۸۰۷۶ اخطار صادر و ۵۷۵ کارگاه ساختمانی متخلف تعطیل شد.

صدور ۸۰۷۶ اخطار برای تخلیه مصالح و نخاله در معابر عمومی اصفهان

روح‌الله ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: طی ۱۰ ماه سال جاری برای رفع و پیشگیری از تخلف سد معبر، ۲۰ هزار و ۷۳۱ تذکر و ۶۶۸۲ اخطار صادر و تخلف ۲۰ هزار و ۸۳۰ متصدی صنفی رفع شده است.

وی افزود: ۵۱۹۵ اخطاریه با موضوع جلوگیری از نصب تابلوهای غیرمجاز در ۱۰ ماه سال جاری صادر و ۲۱۴۴ مورد نیز رفع تخلف شده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و دی سال جاری، در راستای جمع‌آوری خودروهای فرسوده رها شده در معابر شهر ۸۰۹ اخطاریه صادر و ۲۸۹ دستگاه از این خودروها جمع‌آوری شده است، گفت: در این مدت از بساط‌گستری و دست‌فروشی ۱۲۵۶ نفر جلوگیری شد و ۱۴۱۸ متکدی در این کلان‌شهر هدایت و ساماندهی شدند.

وی با بیان اینکه طی ۱۰ ماه سال جاری، در بخش کنترل ساختمان در راستای جلوگیری از ادامه فعالیت و تعطیلی کارگاه‌های ساختمانی متخلف یا بدون مجوز و پروانه از ۲۲۷ مورد احداث زمین بایر جلوگیری شده است، افزود: در این مدت از افزایش طبقات ۷۶۴ ساختمان، تعمیرات داخلی غیرمجاز ۳۲۸۴ ساختمان، تبدیل وضعیت ۶۵۸ ساختمان و فعالیت ۱۳ هزار و ۱۱۱ کارگاه ساختمانی متخلف نیز جلوگیری شده است.

ابوطالبی ادامه داد: طی ۱۰ ماه اخیر، در راستای اجرای بند ۲۰ قانون شهرداری‌ها مبنی بر رفع مزاحمت کارگاه‌های صنفی مزاحم از طریق اجرای تمهیدات و تعطیلی، ۲۸۱ رأی قضائی و بر اساس بند ۱۴ قانون شهرداری‌ها مبنی بر رفع خطر از بناهای حادثه‌آفرین، چاله‌ها و اشیای مشرف بر معابر عمومی نیز ۶۰۴ رأی اجرا شده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: طی ۱۰ ماه سال جاری، در راستای اجرای ماده ۱۱۰ قانون شهرداری‌ها، ۱۰۳۹ رأی در این کلان‌شهر اجرا شده است.

وی با اشاره به اقدامات مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری در بخش کنترل دفع ضایعات ساختمانی در سطح شهر همچون تعطیلی کارگاه‌های ایجادکننده سد معبر و پیشگیری از تخلیه مصالح و نخاله در معابر عمومی اظهار کرد: در این زمینه ۸۰۷۶ اخطار صادر و ۵۷۵ کارگاه ساختمانی متخلف نیز تعطیل شده است.

منبع: imna-723576

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار