رسالت باشگاه ورزشی جان اسنک، سرمایه گذاری از صفر است

نشست مدیران عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت و باشگاه فرهنگی ورزشی جان اسنک با حضور رسانه ها برای بیان اهداف و برنامه ها و چشم انداز این باشگاه برگزار شد.

رسالت باشگاه ورزشی جان اسنک، سرمایه گذاری از صفر است

مدیرعامل جان اسنک در این نشست خبری که در آستانه برگزاری مسابقات لیگ والیبال دسته دوم به میزبانی اصفهان به انجام می رسد، اظهار کرد: در حال حاضر در دو رشته والیبال و تکواندو وارد ورزش شده ایم و می دانیم که راه طولانی در پیش داریم و از همین ابتدا به دنبال پشتوانه سازی و تشکیل آکادمی در این دو رشته هستیم تا در آینده از نونهالان ی که در آکادمی خود پرورش یافته اند در تیم های اصلی لیگ برتر از آنها استفاده کرده و به تیم های ملی معرفی کنیم.

مهدی مقوا ساز تاکید کرد: تلاش ما براین است که همانند شرکت که بعد از گذشت ۲۰ سال از یک آشپزخانه ۵۰ متری به دو کارخانه بزرگ برای تهیه مواد اولیه و ۶۳ شعبه رسیده است. در نظر داریم چنین روندی را در ورزش هم داشته باشیم. برنامه ریزی ما ورود اصولی و منطقی است که از پایه و پایین شروع کنیم و در رشته والیبال نیز از دسته سه شروع کردیم تا بتوانیم قوی مراحل مختلف را طی کنیم.

وی با بیان اینکه اولین شرکتی هستیم که در صنعت بزرگ و پرتلاطم فست فود با برنامه وارد شدیم، از سال ۸۴ کار خود را آغاز کردیم و در حال حاضر ۶۳ شعبه فعال در ۱۳ استان داریم که مواد مورد نیاز را به صورت روزانه ارسال می کنیم.

وی با بیان اینکه تنها گروهی هستیم که نشان سیب سلامت داریم و به دنبال آن هستیم که نگاه مردم را به بحث فست فود که همه آن را ناسالم می دانند، تغییر دهیم، بیان داشت: جان اسنک در ابتدا با زحمات غلامرضا عابدی از کارشناسان تکواندو وارد رشته تکواندو شد و در این رشته به قهرمانی رسید و موجب دلگرمی برای ما شد تا به دنبال حمایت از رشته های باشیم که کمتر مورد توجه است رشته هایی که دوستدار خانواده ها است و همگان به راحتی می توانند آن را در جمع خانواده انجام دهند و یا رشته های رزمی که جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده است.

نگاه یکسان به بانوان و آقایان داریم

مدیر عامل باشگاه ورزشی جان اسنک نیز در خصوص ورود به ورزش بانوان گفت: در هر دو رشته بانوان و آقایان را به صورت موازی فعالیت خواهیم داشت و این مسأله را از همین ابتدا آغاز کردیم و در دو رشته تکواندو و والیبال هر دو تیم آقایان و بانوان و همچنین آکادمی ها فعال هستند.

غلامرضا عابدی با اشاره به اینکه سالهای زیادی در ذوب آهن بودم و رشته های مختلفی را کار کردم، گفت: لازمه هر فعالیت و حرکتی اهداف و برنامه چشم اندازی که برای آن در نظر گرفته می شود. برنامه ما فعالیت در رشته هایی که داریم از سنین پایه با همکاری آموزش و پرورش است و مدارسی که در این رشته ها است رسالت ورزش ما سرمایه گذاری از صفر است.

مدیرعامل باشگاه جان اسنک با اشاره به اهمیت بحث سلامت شهروندان و خانواده مورد مخاطب گفت: این بحث را در شرکت هم جا انداخته ایم که بتوانیم از خانواده شرکت و مشتریانی که داریم در استعدادها استفاده کنیم و به دنبال شناسایی و کشف استعدادها برای پرورش آنها هستیم تا به عنوان یک سمبل شود.

عابدی با تاکید بر اینکه به دنبال روزی هستیم که روزی باشگاه جان اسنک را در سطح استان و کشور را به عنوان یک باشگاه مطرح در ورزش و در سطح کشور معرفی کنیم، خاطر نشان کرد: به دنبال استعداد سوزی نیستیم و موازی کاری نخواهیم کرد، می خواهیم به ورزش استان، کشور و ملی مان کمک کنیم. نمی خواهیم نگاه فوتبالی داشته باشیم و به رشته هایی که دیگر باشگاه دارند ورود نمی کنیم، البته جنبه والیبال فرق می کند؛ چرا که اعتقاد داریم این ظرفیت در استان بسیار بالا است.

وی با تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان و هیئت والیبال و همچنین معاونت ورزش شهرداری و با بیان اینکه همه در حد توان کمک کردند تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم، در خصوص زیر ساخت ها و داشتن فضای ورزشی اختصاصی باشگاه گفت: با صحبت هایی که با شهرداری منطقه ۶ انجام شده امیدواریم بتوانیم با مشارکت شرکت جان اسنک در زیر ساختها نیز هم پای فعالیت تیم داری داشته باشیم که فکر می کنم در سپاهان شهر چنین فضایی مهیا شود.

عابدی تصریح کرد: لازمه هر سیستم و فعالیتی داشتن زیر ساختها است به دنبال این موضوع هستیم، اما در حال حاضر از شرایط موجود و ظرفیت های استان با کمک و همکاری ارگانها استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم در این زمینه هم کمکی به آینده ورزش استان داشته باشیم.

منبع: imna-726371

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار