تمدید مهلت ارسال آثار به هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر «روح الله»

مدیر روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان گفت: با تصمیم شورای سیاستگذاری هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر روح الله مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ تمدید و زمان برگزاری اختتامیه جشنواره در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۳ خواهد بود.

تمدید مهلت ارسال آثار به هفدهمین جشنواره سراسری ادبی شعر «روح الله»

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، روح الله بیات اظهار کرد: مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اصفهان با هدف ترویج اندیشه، سیره و گفتمان حضرت امام خمینی(ره) هفدهمین دوره جشنواره سراسری ادبی شعر روح الله را ششم اردیبهشت ۱۴۰۳ در اصفهان برگزار می نماید.

وی در خصوص برنامه های جنبی جشنواره افزود: برگزاری کارگاه های هنری ، ادبی با حضور اساتید مطرح در نگارستان امام خمینی و تعدادی از شهرستانهای اصفهان ، برگزاری نشست های ادبی در نگارستان و تجلیل از شعرایی که در راستای ترویج اندیشه حضرت امام خمینی (ره) آثاری خلق کرده‌اند از جمله برنامه های موسسه در طول برگزاری جشنواره خواهد بود.

مدیر روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان بیان داشت: از جمله برنامه ها و راهبردهای موسسه در سالهای اخیر برقرای ارتباط کودکان ونوجوانان با اندیشه و سیره حضرت امام خمینی (ره ) بوده و از ویژگیهای این دوره از جشنواره اختصاص بخش ویژه برای کودک ونوجوان است.

وی در خصوص محورهای محتوایی جشنواره اظهار داشت: بخش اصلی این جشنواره عبارت از الهام از اندیشه و سیره عملی امام خمینی(ره) در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی، مقاومت و اقتدارملی است و شاعران شرکت کننده در همه گروه‌های سنی و همه قالب‌های شعری، در چارچوب موضوع اعلام شده مجاز به ارسال آثار هستند.

بیات در خصوص تعداد منتخبین و جوایز جشنواره گفت: در این جشنواره به تعداد ۲۰ نفر از ۵ تا ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی اهداء خواهد شد.

وی در ارتباط با ویژگی های آثار ارسالی نیز در فراخوان این جشنواره نیز بیان کرد: محدودیتی در انتخابل قالبهای شعری نیست اما آثار ارسالی نباید در هیچ کتاب، مجله و رسانه ای منتشر شده باشد و یا برگزیده جشنواره ها باشد ضمن اینکه آثار ارسالی از طریق پست به دبیرخانه جشنواره، الزاماً باید در برگه A۴ و به صورت یک رو تایپ شده و ارسال شوند.

مدیر روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان با بیان اینکه ثبت نام و تکمیل فرم جشنواره الزامی است، تاکید کرد: آثار ارسالی از طریق سایت موسسه به دبیرخانه جشنواره، الزاماً باید بصورت فایل ورد با فرمت docx بوده و با حجم حداکثر۱مگابایت ارسال شود ودبیرخانه جشنواره حق انتشارآثار رسیده را با قید نام پدید آورنده و یا تبدیل به آلبوم موسیقی برای خود محفوظ می دارد.

گفتنی است ارسال از طریق سایت موسسه تنظیم ونشرآثار حضرت امام خمینی(ره) نمایندگی اصفهان به نشانی https://isf.icpikw.ir/ و یا http://hamayesh.imam-khomeini.ir/poem-roohollah۱۷ و یا ارسال از طریق پست به دبیرخانه به نشانی اصفهان میدان فیض جنب پل خواجو نگارستان امام خمینی(ره) کد پستی ۸۱۶۵۶۳۳۱۳۱ ودر ایتا با شماره ۰۹۱۳۳۱۳۰۷۸۲ امکان پذیر است.

منبع: khabaronline-1875310

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار