توزیع ۲۳ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم گفت: ۲۳ سری جهیزیه به ارزش بیش از ۸ میلیارد ریال به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم اهدا شد.

توزیع ۲۳ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم

مسلم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در اصفهان اظهار کرد: به مناسبت آغاز هفته احسان و نیکوکاری و در راستای ترویج ازدواج آسان بین نوعروسان تحت حمایت این کمیته در سمیرم، ۲۳ سری جهیزیه توزیع شد.

وی افزود: اقلام اهدا شده شامل یخچال، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون و جاروبرقی به ارزش بیش از ۸ میلیارد ریال است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع ۱۰۴ سری جهیزیه توسط کمیته امداد سمیرم میان نوعروسان زیرپوشش توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه تمام کالاهای اهدایی به این نوعروسان تولید ملی است تصریح کرد: ارزش هر سری جهیزیه افزون بر ۳۵۰ میلیون ریال است.

سلیمانی ادامه داد: کارگاه آموزشی مشاوره قبل از ازدواج و کارگاه جوانی جمعیت، با کمک واحد مشاوره و امور فرهنگی کمیته امداد سمیرم و توسط مشاورین مجرب شهرستانی، برای این نوعروسان برگزار گردید و در پایان گواهینامه پایان دوره نیز دریافت کردند.

به گزارش ایمنا، بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ خانوار نیازمند با جمعیتی حدود ۸ هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم قرار دارند.

منبع: imna-734123

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار