سازمان عمران شهرداری اصفهان در تولید مصالح سنگ رکورد زد

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان با بیان اینکه به همت کارکنان واحدهای تولیدی و خدمات فنی این سازمان، تولید مصالح دانه‌بندی در مجتمع صفه از بالاترین میزان تمام دوران سازمان عبور کرد، گفت: با تلاش واحدهای دانه‌بندی سنگ این مجتمع توانستیم به رکورد تولید یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن مصالح سنگ دست یابیم.

امیرعباس رحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از مهم‌ترین بخش‌های سازمان عمران شهرداری اصفهان، معدن سنگ لاشه رضوان است که در مجتمع تولیدی صفه قرار دارد و در این بخش، مصالح سنگ لاشه به مصالح شکسته و دانه‌بندی شده مورد نیاز در تولید آسفالت، بتن و عملیات راه‌سازی تبدیل می‌شود.

وی افزود: به همت کارکنان واحدهای تولیدی و خدمات فنی سازمان عمران شهرداری اصفهان، تولید مصالح دانه‌بندی در مجتمع صفه از بالاترین میزان تمام دوران سازمان عبور کرد.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان با بیان اینکه با تلاش کارکنان مجتمع تولیدی، به‌ویژه واحدهای دانه‌بندی سنگ توانستیم به رکورد تولید یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن مصالح سنگ دست پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: در مجموعه واحدهای تولیدی و خدمات فنی می‌دانیم که موفقیت مجموعه‌ای از تلاش‌های کوچک است که هر روز تکرار می‌شود؛ پس تکرار کردیم و آنچه را که باید به‌دست آوردیم و امروز شاهد به بار نشستن نهال امیدی هستیم که امیدوارانه آن را در ذهنمان کاشتیم و پرورش دادیم.

وی افزود: این رکورد بالاترین میزان تولید از ابتدای تأسیس سازمان عمران شهرداری اصفهان است و آخرین رکورد نیز یک میلیون و ۲۸۷ هزار و ۵۰۰ تن بوده است.

رحمتی ضمن تبریک به مناسبت این موفقیت بسیار بزرگ اضافه کرد: این موفقیت حاصل تلاش و جدیت در امور تمام کارکنان و مسئولان مجتمع تولیدی صفه بوده است و این مهم میسر نمی‌شد، مگر اینکه در تمام طول سال با جدیت و تلاش از هر روز خود استفاده کنیم تا بتوانیم به این تولید عظیم دست پیدا کنیم.

منبع: imna-737083

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار