فعالیت اکیپ‌های پنج‌گانه در اصفهان برای کنترل ناوگان متخلف باری در نوروز ۱۴۰۳

مسئول کمیته حمل‌ونقل بار درون شهری ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: بنا به دستورات این ستاد، با همراهی پلیس راهور پنج اکیپ بازرسی را در سطح شهر مستقر می‌کنیم تا در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳ به‌منظور کنترل ناوگان متخلف باری فعالیت کنند.

سیدعلی عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی سال و تغییر الگوی ترافیکی، نیازمند مدیریت بیشتری در این ایام هستیم.

وی با بیان اینکه مدتی است که ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان آغاز به‌کار کرده است، افزود: بنا به دستورات این ستاد دائمی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری کمیته‌ای در این زمینه تشکیل داده است تا با استفاده از اکیپ‌های گشت و بازرسی این سازمان، با همراهی پلیس راهور پنج اکیپ بازرسی را در سطح شهر مستقر کند.

مسئول کمیته حمل‌ونقل بار درون شهری ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه اکیپ‌های پنج‌گانه در ایام پایانی سال و نوروز ۱۴۰۳ به‌منظور کنترل ناوگان متخلف باری فعالیت خواهند کرد، خاطرنشان کرد: از بیست‌وپنجم اسفند ۱۴۰۲ تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۳ تردد ناوگان باری در سطح شهر اصفهان ممنوع است و با افرادی که بدون مجوز در سطح شهر تردد می‌کنند، برخورد قانونی خواهد شد.

عبدالهی اضافه کرد: از مالکان و رانندگان ناوگان باری درخواست می‌کنم برای دریافت پروانه فعالیت و اشتغال و مجوز تردد اقدام کنند و شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف خودروهای ناوگان باری، شماره پلاک آن را به سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان اطلاع دهند تا از این طریق برخورد قانونی با خودروی متخلف انجام دهیم.

منبع: imna-736174

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار