نمایندگان مجلس دولت را برای حل مشکلات اقتصادی کشور یاری کنند

نماینده مردم شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس، دولت سیزدهم را با تصویب قوانین کارگشا برای حل مشکلات اقتصادی کشور یاری کنند.

نمایندگان مجلس دولت را برای حل مشکلات اقتصادی کشور یاری کنند

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در اصفهان با اشاره به رویکرد مجلس دوازدهم و ماه‌های باقیمانده مجلس یازدهم، اظهار کرد: واقعیت کار را رهبر معظم انقلاب که دوری از تفرقه‌های سیاسی بود مشخص کردند و مجلس دوازدهم باید رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل و برای کشور کار کند.

وی با بیان اینکه لیست‌های متعددی در انتخابات مطرح و نمایندگان از همین تعدد انتخاب شده‌اند، افزود: منتخبان مردم باید لیست‌ها و گرایش‌ها را در مجلس کنار بگذارند و در رفاقت و همدلی به گره‌گشایی از مشکلات کشور بپردازند.

نماینده مردم شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت برای اصلاح مشکلات اقتصادی و بازگشایی گره‌های معیشتی نیازمند کمک مجلس شورای اسلامی است و نمایندگان مجلس در این خصوص با دولتمردان همکاری کنند.

ابوترابی اضافه کرد: همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دولت برای رفع گره‌های معیشتی تصویب و اصلاح قوانین است که می‌تواند بخشی از چالش‌ها را هموار کند.

وی دعواهای سیاسی و حزبی در مجلس را مایه نگرانی و تلخی حضور مردم در انتخابات عنوان کرد و ادامه داد: نباید حضور و امید مردم به نمایندگان مجلس و سایر مسئولان را با دعواها تلخ و ناامید کرد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گره‌های معیشتی امروز از مهم‌ترین مشکلات کشور است، تصریح کرد: کمک به رفع این دغدغه و مطالبه جامعه در امیدواری به نظام و انقلاب کارگشا است و باید عزم نمایندگان بر همین موضوع متمرکز شود.

ابوترابی ادامه داد: باید از تفرقه و دعوای گروهی و سیاسی بازی‌ها دور بشویم و تمرکز را بر رفع مشکلات کشور قرار دهیم و مبنای کار مجلس دوازدهم خواهد بود.

وی با بیان اینکه در دوران انتخابات بعضی جریان‌های سیاسی و افراد صاحب نفوذ برای حمایت تقاضای پول، پست سازمانی و خواسته‌های فردی کرده بودند، گفت: به هیچیک از این افراد اعتنایی نشد و هیچ وعده‌ای نیز داده نشده است.

نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از این افراد که مورد بی اعتنایی در اعطای پول و پست و مقام قرار گرفتند در دوران تبلیغات انتخاباتی دست به اقدامات تخریبی زدند که گذشت می‌کنم، اما هیچیک از تقاضاهای فردی آن‌ها مورد پاسخ قرار نمی‌گیرد.

منبع: imna-737937

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار