استقبال گردشگران و شهروندان از ویژه برنامه‌های رمضانی در زرین‌شهر

مدیر اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین‌شهر گفت: براساس آمار موجود در روز نخست بیش از ۴۰۰ نفر مسافران و شهروندان از برنامه حلول بهاران ضیافت رمضان استقبال و لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده‌ها سپری کردند.

استقبال گردشگران و شهروندان از ویژه برنامه‌های رمضانی در زرین‌شهر

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، علیرضا نکویی امروز شنبه _چهارم فروردین ماه_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری زرین‌شهر با برنامه‌ریزی، پیش‌بینی‌های لازم را برای اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی _ هنری انجام داد، به نحوی که در روزهای پایانی اسفند به استقبال نوروز ۱۴۰۳ و ماه مبارک رمضان رفت.

وی با اشاره به آغاز ویژه برنامه حلول بهاران ضیافت رمضان در خطه طلایی ایران، افزود: ویژه‌برنامه حلول بهاران ضیافت رمضان در پارک ساحلی زرین‌شهر در حال برگزاری است و در جریان آن علاوه بر برپایی جشن، غرفه‌های مختلفی با محوریت آموزش‌های خانواده، مشاوره، کودکان و نوجوانان برپا شده است که در روز نخست با استقبال خوب شهروندان و مسافران نوروزی مواجه شد.

مدیر اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین‌شهر تصریح کرد: بر اساس آمار موجود در روز نخست بیش از ۴۰۰ نفر به ویژه نوجوانان و جوانان از برنامه حلول بهاران ضیافت رمضان استقبال کردند و لحظات شاد و مفرحی را در کنار خانواده‌ها سپری کردند و این برنامه برای مسافرانی که از سایر نقاط کشور به زرین‌شهر سفر کرده بودند جذاب بوده است.

نکویی ادامه داد: مدیریت شهری زرین شهر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با اجرای برنامه‌های مختلف رضایت شهروندان را در این حوزه جلب کند و امیدواریم در روزهای پیش رو نوروز خوب و با نشاطی را برای همشهریان و میهمانان این شهر رقم زده و نورزی متفاوت را در خطه طلایی ایران شاهد باشیم.

وی عنوان کرد: ویژه برنامه «حلول بهاران، ضیافت رمضان» سوم لغایت دوازدهم فروردین ماه از ساعت ۱۶:۰۰ در پارک ساحلی زرین‌شهر اجرا خواهد شد و از همه شهروندان دعوت می‌شود با حضور در این برنامه لحظات شادی را در کنار خانواده سپری کنند.

منبع: imna-738586

ارسال نظر