بازدید استاندار اصفهان از تعدادی از مجموعه‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی استان

استاندار اصفهان با حضور در برخی مجموعه‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی استان، از نحوه خدمت‌رسانی در این مجموعه‌ها بازدید کرد.

بازدید استاندار اصفهان از تعدادی از مجموعه‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی استان

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌ الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی، امروز _شنبه چهارم فروردین_ در جریان بازدید از مرکز شبانه روزی نگهداری معلولین بهزیستی اصفهان اظهار کرد: فرصتی ایجاد شد تا با همراهی مدیرکل بهزیستی استان از مجموعه نگهداری کودکان کار، زنان بی‌سرپرست و مرکز شبانه‌روزی نگهداری معلولین بازدید کنیم.

وی ادامه داد: کیفیت خدماتی که در این مجموعه‌ها ارائه می‌شود به لحاظ منابع انسانی، مطلوب است و افراد توانمندی در این مجموعه‌ها مشغول به فعالیت هستند که جای قدردانی دارد.

استاندار اصفهان تنوع خدمات ارائه شده در این مراکز را نیز مطلوب دانست و اظهار کرد: این مجموعه‌ها بر یکی از معضلات کشور تمرکز دارند و جای خرسندی است که مراکزی به این مسائل ورود کردند و در حال خدمت‌رسانی هستند.

مرتضوی تصریح کرد: ولیکن کمبود منابع انسانی در خدمت‌رسانی نیز مشهود است و در این خصوص بایستی بازنگری صورت بگیرد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: مکان این مجموعه‌ها نیز نیازمند تقویت است و باید متناسب با شرایط گروه مخاطب متناسب‌سازی شود.

وی متذکر شد: معرفی این نوع خدمات در جامعه خیرین استان می‌تواند گره‌گشا باشد.

استاندار اصفهان گفت: از طرفی ضروری است رویکرد حمایتی دولت به سمت این مجموعه‌ها معطوف شود تا شاهد خدمت‌رسانی شایسته‌ای به جامعه مخاطب باشیم.

منبع: imna-738627

ارسال نظر