بازدید استاندار اصفهان از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان

استاندار اصفهان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و جمعی از مدیران استان با حضور در مجموعه انبار شهید منتظری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در جریان روند خدمت‌رسانی در این مجموعه قرار گرفتند.

بازدید استاندار اصفهان از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی امروز _دوشنبه، ششم فروردین_ در حاشیه بازدید از انبار شهید منتظری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان ضمن تقدیر از کارکنان این مجموعه در خدمت‌رسانی به مردم، اظهار کرد: پشت صحنه رفاهی که در حوزه پخش سوخت در کشور می‌گذرد، کارکنان خدوم اینگونه مجموعه‌ها هستند که برای تأمین و توزیع سوخت مورد نیاز مردم، بی‌وقفه تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: این شبکه‌ها همواره مورد تهدید توسط دشمنان قرار گرفته و از این بابت نیز مورد اهمیت هستند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه گمشده این مجموعه‌ها عدم معرفی گستره خدمات به مردم است، عنوان کرد: تا جایی که امکان وجود داشته باشد می‌توان با کمک رسانه، فعالیت‌های صورت گرفته در مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی را به اطلاع مردم رساند.

مرتضوی با اشاره به دارا بودن ۳۵۰ جایگاه توزیع سوخت در سراسر استان اصفهان، عنوان کرد: در ایام نوروز حجم فعالیت در این مجموعه‌ها افزون می‌شود که اگر همکاری و همراهی با هدف خدمت‌رسانی به مردم نباشد، شاهد اتفاقات مناسب در این حوزه نیستیم.

وی برخی مسئولیت‌های مجموعه پخش فرآورده‌های نفتی را برشمرد و گفت: موظف هستیم در ایام نوروز با سرکشی به دستگاه‌های خدمت‌رسان ، ضمن ابراز قدردانی از کارکنان این مجموعه‌ها از روند فعالیت‌های انجام شده مطلع شویم و بازدید امروز بر همین مبنا شکل گرفت.

منبع: imna-739137

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار