ادارات تیران شرایط سرمایه گذاری را تسهیل کنند

فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: ادارات و دستگاه‌های خدمات رسان شرایط سرمایه گذاری را با تدوین راهبردها تسهیل و زمینه ساز جذب سرمایه‌ها در بخش‌های گردشگری، کشاورزی و صنایع دانش بنیان را فراهم کنند.

ادارات تیران شرایط سرمایه گذاری را تسهیل کنند

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، علی محمدی کیا امروز _سه شنبه - چهاردهم فروردین_ در جلسه شورای اداری تیران و کرون در محل حسینه عاشورا تیران به شعار سال و تحقق مشارکت اقتصادی مردم اشاره و اظهار کرد: زمینه سازی حضور مردم در اقتصاد نیازمند تدوین راهبرد و تأمین زیرساخت‌ها است.

وی افزود: ادارات دولتی و خدمات رسان باید این راهبردها را در حوزه نظام اداری و تعامل بین بخشی تدوین کنند و شرایط را نیز برای بخش خصوصی تسهیل کنند.

فرماندار تیران و کرون ادامه داد: تمرکز بر سرمایه پذیری در در بخش‌های گردشگری، کشاورزی و صنایع دانش بنیان است تا با هدف گذاری اقتصادی شهرستان همراه باشد.

محمدی کیا بهره گیری از انرژی‌های پاک را ضروری خواند و اذعان داشت: در تولید آن نیز باید نقش خود را ایفا کرد که این موضوع بیشتر متوجه دستگاه‌های خدمات رسان فعال در بخش انرژی است.

وی یادآورشد: برای اینکه تولید انرژی پاک مثل نیروگاه‌های خورشیدی و تولید رونق بگیرد، زیرساخت‌ها توسط دستگاه‌های خدمات رسان فراهم و بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات همکاری کنند.

فرماندار شهرستان تیران و کرون به حوزه گردشگری و ظرفیت فعال در این بخش اشاره کرد و گفت: جذب سرمایه توسط اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام و دیگر دستگاه‌های اداری در این خصوص همکاری و تعامل داشته باشند.

محمدی کیا نقش مدیریت شهری را در این خصوص مهم خواند و یادآورشد: شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها برای جذب سرمایه گذار در عرصه‌های مختلف همکاری کنند و همچنین برای رونق صنعت گردشگری با میراث فرهنگی همکاری کنند.

وی به موضوعات اخلاقی و تکریم ارباب رجون نیز اشاره کرد و گفت: کارمندان ادارات در خدمت رسانی به مردم توان مضاعف را بکار گیرند و دچار روز مرگی نشوند که این آسیب جدی برای نظام اداری محسوب می‌شود.

فرماندار شهرستان تیران و کرون رعایت عفاف و حجاب در سازمان‌های اداری را مهم خواند و یادآورشد: رعایت حجاب توسط کارمندان زن ضروری بوده و مراجعین نیز باید به این موضوع توجه داشته باشند.

محمدی کیا به اقدامات سال گذشته تیران و کرون و تداوم آن اشاره کرد و گفت: اقدامات مدیریتی این شهرستان باعث شده تا در ارزیابی دستگاه‌های وزارت کشور، این منطقه رتبه دوم را بدست آورد و این جریان خدمت رسانی باید ادامه پیدا کند.

وی یادآورشد: مشارکت ۵۴ درصدی مردم در انتخابات مؤلفه مهمی در این شهرستان بوده که باید حق مردم در خدمت رسانی ادا شود و دستگاه ای اداری در تعامل با نماینده مجلس به رفع مشکلات کمک کنند.

فرماندار تیران و کرون همچنین به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه اشاره کرد و گفت: دشمن کور دل با چنین اقداماتی به دنبال جبران شکست‌های خود بوده ولی سرنوشت بدی در انتظار آنان است.

محمدی کیا حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس را پاسخی به دشمنان خواند و افزود: پاسخ محکمی از سوی مردم و مسئولان نظام نسبت به این جنایت دشمنان داده خواهد شد و آمریکا و اسرائیل راهی جز تسلیم نخواهند داشت.

منبع: imna-741185

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار