چهره واقعی دشمن در غزه رسوا شد

امام جمعه موقت کاشان گفت: چهره واقعی دشمن در این حادثه تلخ غزه رسوا شد و دل هر آزادی‌خواه را به درد آورده است؛ امام راحل (ره) با وجود تمام جنایات آمریکا را شیطان بزرگ خطاب کردند چراکه اسرائیل به تنهایی قدرت ندارد و آمریکا میلیاردها دلار سلاح و تجهیزات به این رژیم غاصب صهیونیستی کمک می‌کند.

چهره واقعی دشمن در غزه رسوا شد

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، حجت‌الاسلام محمد رضا اسلامی‌تبار ظهر امروز _جمعه بیست‌وچهارم فروردین_ در خطبه‌های نماز جمعه کاشان اظهار کرد: دشمن به دنبال قبح‌شکنی اخلاقی در جامعه است و درصورت برخورد نکردن با این اقدام هنجارشکنانه هر بار گام جدیدی در مسیر قبح‌شکنی از جامعه برداشته می‌شود.

وی افزود: باید با دقت و برنامه‌ریزی درست و عزم ملی و همگانی در مقابل این توطئه دشمن اقدام شود.

امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه همه مردم و مسئولان در قبال بی حجابی و اباحه‌گری مسئول هستند، گفت: حجاب اسلامی ضرورت دین است و استکبار برنامه‌ریزی کرده است و می‌داند که اگر می‌خواهند امتی را به انحراف ببرند باید چه کار کنند و از بانوان شروع می‌کنند.

حجت‌الاسلام اسلامی‌تبار با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش اظهار داشت: موقعیت امروز ارتش با زمان شاهنشاهی کاملاً متفاوت است چراکه در آن زمان کاملاً وابسته و سرسپرده بودند اما به برکت انقلاب ارتش روز به روز از همه جهات پیشرفت کرد و به یک ارتش به روز، خودکفا، مستقل و مردمی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه وجود این ارتش برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مایه مباهات است، افزود: یکی از توطئه‌های خیانت‌بار منافقان ندای انحلال ارتش بود که با درایت امام راحل این توطئه خنثی شد به نحوی که ارتش در ۸ سال دفاع مقدس از ناموس و کیان جمهوری اسلامی دفاع کردند و از این رو ارتش جمهوری اسلامی به معنی واقعی ارتش قابل افتخار است.

امام جمعه موقت کاشان رفع مشکلات اقتصادی را یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: در فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب بر برخورد با هنجارشکنی تاکید شد در حالی که ایشان در فرمایشات خود فرمودند که کسی را به اجبار به دینداری فرا نمی‌خوانیم اما با هنجارشکنی باید برخورد شود.

حجت‌الاسلام اسلامی تبار با بیان اینکه تلاش جدی برای حل مشکلات اقتصادی در دولت شکل گرفته است، گفت: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم امری شدنی است.

وی تصریح کرد: اگر مسئولان بخواهند کارنامه موفقی داشته باشند باید در راستای رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری تلاش کنند؛ رهبر معظم انقلاب آینده‌گری خاصی دارند و از این رو موضوع وحدت را به ویژه برای خواص مورد تاکید قرار دادند چراکه دشمن از تفرقه سو استفاده می‌کند.

امام جمعه موقت کاشان با اشاره به جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کرد: چهره واقعی دشمن در این حادثه تلخ غزه رسوا شد و دل هر آزادی‌خواه را به درد آورده است؛ امام راحل (ره) با وجود تمام جنایات آمریکا را شیطان بزرگ خطاب کردند چراکه اسرائیل به تنهایی قدرت ندارد و آمریکا از آنجا که میلیاردها دلار سلاح و تجهیزات به این رژیم غاصب صهیونیستی کمک می‌کند اینچنین قدرت‌نمایی می‌کند.

حجت‌الاسلام اسلامی‌تبار ضمن تشریح مهندسی سیاسی افزود: امروز اسرائیل از سوی حزب‌الله و گروه‌های مقاومت محاصره شده است و از سوی دیگر اسرائیل به هیچیک از اهداف خود نرسید و ضربات متعدد اطلاعاتی را متحمل شد و خود را در ورطه نابودی می‌بیند و رفته رفته به عقب کشیده می‌شود.

منبع: imna-743772

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار