عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۵ فروردین

در این بسته خبری از بازپس‌گیری املاک شهرداری تهران به ارزش ۲۵ هزار میلیارد تومان تا احداث ۵۰ هکتار فضای سبز در سنندج و بازدید روزانه ۲۷ هزار نفر از جشنواره لاله‌های کرج را بخوانید.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۵ فروردین

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری ایمنا، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

جمع‌آوری ۲۸۵۳ آسیب دیده اجتماعی پایتخت در یک هفته گذشته

مسعود رنجبریان، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران گفت: ۲ هزار و ۸۵۳ مورد شناسایی و جمع‌آوری آسیب دیدگان اجتماعی اعم از معتاد متجاهر، متکدی، زباله‌گرد و کودک کار کمتر از یک هفته توسط شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران انجام شده است.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۵ فروردین

اتصال روستای زرکش به بزرگراه پیامبر اعظم ( ص) مشهد

وحید برجسته نژاد، شهردار منطقه ۱۰ مشهد از اتصال روستای زرکش به خیابان پیامبر اعظم ( ص) ۸۱ با احداث پل این منطقه خبر داد.

تصادف در آزادراه شیراز-اصفهان هشت مصدوم برجای گذاشت

احسان زراعت پیشه، رئیس ایستگاه آتش نشانی شهرداری بیضا گفت: بر اثر برخورد خودرو پژو پارس با خودرو سمند در ابتدای قطعه هفت آزادراه شیراز - اصفهان هشت نفر از سرنشینان هر ۲ خودرو مصدوم شدند.

حل مشکلات ۱۲ ساله تملکات ملکی طرح رود دره فرحزاد

حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از حل مشکلات ۱۲ ساله تملکات ملکی پروژه رود دره فرحزاد خبر داد و گفت: با آغاز فرایند پرداخت و تملک معارضات ملکی؛ پیشرفت این طرح سرعت بیشتری خواهد گرفت و فاز اول طرح رود دره فرحزاد در پایان فصل بهار امسال به بهره برداری خواهد رسید.

تحقق ۱۱۰ درصدی برنامه و بودجه شهرداری تبریز در سال ۱۴۰۲

علی‌رضا نوای باغبان، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز از تحقق ۱۱۰ درصدی برنامه و بودجه شهرداری تبریز در سال ۱۴۰۲ خبر داد که برای اولین بار در تاریخ شهرداری صورت گرفته است.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۵ فروردین

هر نوع توسعه در ری باید با محوریت حرم عبدالعظیم (ع) طراحی شود

جعفر شربیانی، رئیس شورای اسلامی شهرستان ری و عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: با توجه به نقش تاریخی، هویتی، مذهبی و اقتصاد گردشگری آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، هر نوع توسعه در ری باید با محوریت این آستان طراحی و اجرایی شود که در مدیریت شهری به این مهم جامه عمل پوشانده‌ایم.

۱۴ تقاطع بزرگ‌راهی پارسال در تهران افتتاح شد

مهدی صداقتی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران گفت: حجم عملیات کاری در معاونت مهندسی و عمران شهرداری پایتخت ۲ برابر سال ۱۴۰۲ خواهد بود، در سال گذشته ۱۴ تقاطع بزرگراهی در تهران تکمیل شد و برای امسال تکمیل ۲۶ تقاطع در دستور کار قرار گرفته است.

احداث ۵۰ هکتار فضای سبز در سنندج

بهروز ابراهیم‌آبادی، عضو شورای اسلامی شهر سنندج گفت: از ابتدای شروع به کار دوره ششم شورا و شهرداری سنندج بیش از ۵ هکتار فضای سبز و یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار مترمربع آسفالت در سطح این شهر انجام شده است.

روزانه ۲۷ هزار نفر از جشنواره لاله‌های کرج بازدید دارند

علیرضا عاقلی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: به طور میانگین روزانه ۲۷ هزار نفر از این جشنواره بازدید دارند که در مقایسه با سال گذشته دوهزار نفر افزایش داشته است.

بازپس‌گیری املاک شهرداری تهران به ارزش ۲۵ هزار میلیارد تومان

مقداد محتشم‌آرا، رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران گفت: از ابتدای دوره ششم مدیریت شهری، املاک شهرداری تهران به ارزش بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان باز پس گرفته شد.

منبع: imna-744108

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار