باغ فدک نماد وحدت مدیریت شهری در ارائه خدمات به مسافران نوروزی

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان گفت: در ایام نوروز باغ فدک نماد وحدت و همدلی تمام ارکان مدیریت شهری اصفهان در ارائه خدمات به مسافران نوروزی بود.

باغ فدک نماد وحدت مدیریت شهری در ارائه خدمات به مسافران نوروزی

مهدی سلطان‌آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به استقبال مسافران نوروزی از کمپ باغ فدک اظهار کرد: این کمپ گردشگری در سال جاری نیز همچون سال‌های گذشته میزبان جمعیت زیادی از مسافران نوروزی از شهرهای مختلف کشور بود.

وی افزود: باغ فدک به لطف خداوند و با همت ستودنی مدیران و مسئولان شهری، حق میزبانی را بدون حاشیه و هرگونه حادثه‌ای در ایام نوروز ادا کرد.

مدیر منطقه ۷ شهرداری اصفهان ضمن قدردانی از همت تمام مدیران شهر اصفهان تصریح کرد: در ایام نوروز تمام مدیران و مسئولان شهری از جمله، معاونت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری، فرمانداری اصفهان، فرماندهی انتظامی شهرستان، حوزه‌های مقاومت بسیج، مدیریت اورژانس شهرستان، مسئولان اداره بهداشت، مسئولان و بازرسان اتحادیه‌ها و اصناف مختلف، مدیریت جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه‌های مرتبط در کنار عوامل شهرداری اصفهان به ارائه خدمت پرداختند که لازم است از زحمات تمام آن‌ها تقدیر کنیم.

سلطان‌آقایی با اشاره به افزایش میزان رضایت مسافران از ارائه خدمات باغ فدک در نوروز امسال گفت: با همت تمامی مسئولان و خادمان شهروندان در شهرداری، آنچه انتظار مسئولان و مسافران بود در باغ فدک مهیا شد.

وی ادامه داد: در آخرین نشست ستاد خدمات سفر منطقه ۹ با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در زمستان سال گذشته، مجموعه خدمات شهری منطقه ۷ از ابتدای اسفند تا پایان ستاد خدمات سفر در باغ فدک مستقر بودند و با تلاش شبانه‌روزی خود در کنار کلیه دستگاه‌های مرتبط خاطره خوبی از نوروز ۱۴۰۳ رقم زدند.

سلطان‌آقایی با اشاره به ورود بیش از ۲۲ هزار خودرو به باغ فدک در نوروز ۱۴۰۳ بیان کرد: با تلاش تمام همکاران هدف اصلی مسئولان مدیریت شهری یعنی، امنیت و آسایش مسافران نوروزی برقرار شد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تجربه سال جاری، در سال آینده به سطح بالاتری از ارائه خدمات به مسافران نوروزی نزدیک شویم.

منبع: imna-744459

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار