برگزاری اولین همایش کشوری نشان ارادت به اهل بیت (ع) در کاشان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان گفت: اولین همایش نشان ارادت به اهل بیت (ع) کشور در کاشان برگزار می‌شود.

برگزاری اولین همایش کشوری نشان ارادت به اهل بیت (ع) در کاشان

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، جعفر عسگری امروز _سه شنبه بیست و هشتم فروردین_ در دیدار با امام جمعه منطقه کاشان اظهار کرد: افزایش ۴۰ درصدی نذورات در استان اصفهان در خصوص توسعه عتبات عالیات در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل این معرف این پیشگامی این استان در توسعه و ارادت به اهل بیت (ع) است.

وی افزود: در بحث توسعه و بازسازی عتبات مقدس و اهل‌بیت (ع) نقش مردم شهیدپرور استان اصفهان در سال‌های اخیر جهت بازسازی عتبات عالیات بی نظیر بوده است و به لطف خداوند برای این امر مقدس الگویی در کشور هستند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان خاطرنشان کرد" یکی از نشانه‌های ارادت ما نسبت به ساحت مقدس اهل بیت (ع) این است که به هر میزان امکان دارد در این امر مقدس و مهم بازسازی بقاع متبرکه سهیم باشیم و در طرح سهم هر نفر یک کاشی به ارزش ۲۰۰ هزار تومان برای واقف این امکان را فراهم می‌کند که با هر تمکن مالی در این ثواب سهیم شود.

عسگری تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌هایی برای برگزاری همایش بزرگ و در شأن اهل بیت (ع) به نام نشان ارادت توسط شهرستان‌های منطقه شمال اصفهان با محوریت کاشان در شرف انجام است و کاشان الگویی برای دیگر شهرستان‌های استان و سراسر کشور است.

منبع: imna-745194

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار