محدودیت‌های ترافیکی «روز ارتش» در اصفهان اعلام شد

رئیس پلیس راهور اصفهان محدودیت‌های ترافیکی و ممنوعیت توقف خودروها در مراسم رژه نیروهای مسلح به‌مناسبت «روز ارتش» در کلانشهر اصفهان را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی «روز ارتش» در اصفهان اعلام شد

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، سرهنگ علی اصغر زارع اظهار کرد: این تدابیر با هدف هرچه بهتر برگزار شدن مراسم رژه نیروهای مسلح و اطلاع عموم شهروندان برای تردد نکردن در مسیرهای ممنوع اعمال می‌شود.

وی افزود: توقف هر نوع وسیله نقلیه در مسیر خیابان‌های فرایبورگ و فیض، ضلع شمالی و جنوبی خیابان آزادگان و دور تا دور میدان بسیج از ساعت یک بامداد ۲۹ فروردین تا پایان مراسم ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: همچنین تردد هرگونه وسیله نقلیه از تقاطع‌های «آزادی- فرایبورگ»، «شیخ صدوق- سعادت آباد»، «فرایبورگ-سعادت آباد»، خیابان‌های فیض و آیت الله حاج آقا رحیم ارباب به سمت میدان بسیج و گلستان شهدا و همچنین همه خروجی‌های بزرگراه شهید همت و میدان شهید لاوی به سمت گلستان شهدا از ساعت ۶ صبح فردا تا پایان مراسم ممنوع است.

وی به شهروندان توصیه کرد که برای رفاه حال خود و سایر افراد و در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

۴۶

منبع: khabaronline-1896031

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار