عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۹ فروردین

در این بسته خبری از اجرای ۳۱ رشته مسیرگشایی با ۲۰ کیلومتر طول در تبریز تا افزایش ۱۶ تا ۴۵ درصدی کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی‌ها از شنبه و جمع‌آوری بیش از ۵۰۰۰ سرویس نخاله از سطح شهر آبادان را بخوانید.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۹ فروردین

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری ایمنا، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

ارگان‌ها و ادارات، مانع اجرای رأی کمیسیون‌های شورای شهر یزد نشوند

عزیزالله سیفی، رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: قانون در همه فعالیت‌ها باید فصل‌الخطاب باشد لذا از همه ارگان‌ها و ادارات استان درخواست داریم تا مانع اجرای رأی کمیسیون‌های این شورا نشده و قانون در همه اقدامات در نظر گرفته شود.

بیش از پنج هزار سرویس نخاله از سطح شهر آبادان جمع آوری شد

محمودرضا یوسفی، معاون خدمات شهری شهرداری آبادان از اجرای طرح ضربتی نخاله‌برداری، پاکسازی و نظافت عمومی معابر و خیابان‌های این شهر خبر داد و گفت: تاکنون بیش از پنج هزار سرویس نخاله از سطح شهر آبادان جمع آوری شده است.

جزئیات بودجه شهرداری همدان در دسترس مردم قرار گرفت

عادل جعفری، مدیر برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری همدان گفت: جزئیات بودجه ۱۴۰۳ شهرداری همدان در راستای شفافیت و آگاهی مردم، در دسترس شهروندان قرار گرفت.

محدوده بازار تهران رکورددار ساختمان‌های ناایمن

قدرت الله محمدی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بیشترین ساختمان‌های نا ایمن در منطقه مرکزی و بازار قرار دارد.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۹ فروردین

اجرای ۳۱ رشته مسیر گشایی با ۲۰ کیلومتر طول در تبریز

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز از طراحی و اجرای ۳۱ رشته مسیرگشایی به طول ۲۰ هزار و ۴۰۱ متر خبر داد.

آتش‌سوزی منزل مسکونی در محله ده مجنون کرمانشاه مهار شد

آتشپاد غلامرضا رضایی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گفت: آتش سوزی منزل مسکونی در محله ده مجنون کرمانشاه با تلاش آتش‌نشانان مهار شد.

واگن‌های متروی چینی سال جاری وارد می‌شود

علیرضا زاکانی، شهردار تهران گفت: با رفع اختلاف نظرها واگن‌های مترو در سال جاری از چین وارد کشور می‌شود.

افزایش ۱۶ تا ۴۵ درصدی کرایه‌های مترو، اتوبوس و تاکسی‌ها از شنبه

جعفر تشکری هاشمی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران جزئیات افزایش بهای بلیت مترو، اتوبوس و کرایه تاکسی که قرار است از اول اردیبهشت ماه اعمال شود را تشریح کرد.

تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴

محمدحسن اسدی، شهردار شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ مقیاس با اولویت ویژه خبر داد.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۹ فروردین

نرخ جدید کرایه تاکسی‌های خرم‌آباد به فرمانداری ابلاغ شد

سجاد کاظمی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری خرم آباد گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی‌های درون شهری مصوب و برای تأیید نهایی به فرمانداری ابلاغ شده و تا قبل از اعلام نهایی، دریافت هرگونه مبلغ بیشتر از مسافران، تخلف است.

یک معبر شهری در همدان با ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار بازگشایی شد

حجت کریمی جاوید، مدیر منطقه دو شهرداری همدان با بیان اینکه بازگشایی معابر پرترافیک یکی از اولویت‌های مدیریت شهری است، گفت: عملیات بازگشایی کوچه یاس شرقی واقع در خیابان ذوالفقار با ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا شد.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۹ فروردین

برخورد یگان حفاظت شهرداری تهران با ۲۸۹ شبکه مافیای کودکان کار

سرهنگ سیدهادی موسوی، مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از برخورد این یگان با ۲۸۹ شبکه مافیای کودکان کار از ابتدای طرح مقابله با آسیب‌های اجتماعی در پایتخت خبر داد.

بلوار نوبهار شهر کرمانشاه به پیاده‌راه تبدیل می‌شود

نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه از تبدیل بلوار نوبهار شهر کرمانشاه به پیاده راه خبر داد و گفت: این پروژه پس از مطالعات اولیه توسط کارشناسان معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و دریافت نظرات مشاور طرح جامع شهر کرمانشاه اجرایی خواهد شد.

منبع: imna-745491

ارسال نظر