اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی برای احداث فضای سبز بیشه خزایی

مدیر منطقه ۵ شهرداری اصفهان با اشاره به احداث فضای سبز بیشه خزایی گفت: سال جاری علاوه‌بر انعقاد قرارداد ۲۰ میلیارد تومانی با پیمانکار برای پروژه، نسبت به تجهیز کارگاه‌های مربوطه اقدام و از فروردین سال جاری عملیات عمرانی احداث آن را آغاز کردیم.

حسین کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به شرایط نامناسب پارک خزایی حدفاصل پل مارنان تا پل وحید اظهار کرد: از حدود سه ماه گذشته عملیات ساماندهی پیاده‌روسازی بیشه خزایی با اعتبار حدود ۲۰ میلیارد تومان ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه توسعه فضای سبز منطقه ۵ با احداث بیشه خزایی در دستور کار این منطقه قرار گرفته است، افزود: این پروژه شامل اجرای پارک در مساحتی حدود ۵۲ هزار مترمربع، اجرای مسیرهای پیاده‌رو و دوچرخه، زمین بازی کودکان، زمین فوتبال و والیبال، سرویس بهداشتی، ۱۲ چشمه و نمازخانه، زمین ورزش‌های طنابی، پاتوق اجتماعی و نغمه‌گاه است، همچنین اجرای آب‌نمای تصادفی در این پروژه طراحی شده است که برای آزادسازی آن از سال ۱۳۷۱ اقدام و تاکنون حدود ۱۱۵ هزار متر مربع زمین آزادسازی شده است که تا به امروز بلاتکلیف مانده بود.

مدیر منطقه ۵ شهرداری اصفهان تصریح کرد: در سال جاری علاوه‌بر انعقاد قرارداد ۲۰ میلیارد تومانی با پیمانکار برای پروژه، نسبت به تجهیز کارگاه‌های مربوطه اقدام و از فروردین عملیات عمرانی احداث آن را آغاز کردیم.

منبع: imna-745082

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار