عملیات « وعده صادق» مرکز ثقل رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار داد

امام جمعه دهاقان گفت: پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به گستاخی رژیم صهیونیستی همه دنیا را خوشحال کرد، در عملیات «وعده صادق» مرکز ثقل صهیونیست‌ها مورد هدف قرار گرفت و رژیم صهیونیستی هنوز در شوک است.

عملیات « وعده صادق» مرکز ثقل رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار داد

به گزارش خبرگزاری ایمنا از اصفهان، حجت‌الاسلام اصغر رضوانی ظهر امروز_ جمعه سی و یکم فروردین_ در خطبه‌های نماز جمعه دهاقان اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در عمر ننگین و کوتاه خود چند ده هزار خون بی‌گناهان به ویژه زنان و کودکان بی دفاع را بر زمین ریخته است؛ قطعاً این خون‌ها زوال آن رژیم سفاک را نزدیک‌تر کرده است.

وی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی عنوان کرد: به خاطر ریختن خون بی‌گناهان، دژ این رژیم در حال فرو ریختن است و فرو ریختن این دژ تمامی جهان را متحول خواهد کرد.

امام جمعه دهاقان با بیان این‌که پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به گستاخی رژیم صهیونیستی همه دنیا را خوشحال کرد گفت: در عملیات «وعده صادق» مرکز ثقل صهیونیست‌ها مورد هدف قرار گرفت؛ رژیم صهیونیستی هنوز در شوک قرار دارد.

حجت الاسلام رضوانی تصریح کرد: ده‌ها کشور امکانات خود را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران در این عملیات بسیج کردند و همچنین تمامی لایه‌های دفاعی فعال بود اما این افتخار بزرگ حاصل شد

رضوانی در همین راستا افزود: کار پهپادها و بعضی موشک‌ها در عملیات «وعده صادق» مختل کردن سیستم‌های دفاعی دشمن بود تاموشک‌های بالستیک رهگیری نشوند و اصابت کنند که همینطور هم شد.


وی خاطر نشان کرد: همگان اعتراف دارند تا کنون این رژیم این‌گونه سیلی نخورده و ابرویش نرفته است و به خوبی می‌دانند که درگیری با ایران خسارات سنگینی را به آن‌ها وارد می‌کند.

امام جمعه دهاقان با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: دستاوردهای ارزشمند و برکات وجود سپاه، این روزها همان جمله امام خمینی (ره) را تأیید می‌کند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

رضوانی با اشاره به موضوع پرواز دادن ریز پرنده‌ها در اصفهان گفت: این اقدام توسط عوامل نفوذی و با هدف خریدن آبروی رژیم صهیونیستی، ارزیابی ظرفیت‌های پدافندی ایران، تحریک برای اقدامی عجولانه از طرف ایران، ایجاد جو روانی و التهاب در ایران و کاهش فشار روانی بر شهروندان غاصب صهیونیست انجام شده است؛ ما نباید به شایعات توجه کنیم.

وی در پایان با گرامی‌داشت روز ارتش و سالروز تأسیس سپاه تصریح کرد: از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به خصوص سپاه و ارتش می‌خواهیم همچنان بر مواضع خود مقابل رژیم غاصب صهیونیستی بمانند.

منبع: imna-745992

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار