دبیر اجرایی دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی شد

در حکم جداگانه‌ای از سوی محمد رحمانیان، دبیر دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، بهزاد صدیقی، به عنوان دبیر اجرایی این دوره انتخاب و معرفی شد.

دبیر اجرایی دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران انتخاب و معرفی شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین از ستاد خبری دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، محمد رحمانیان بر اساس حکمی، بهزاد صدیقی را به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، انتخاب و معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، محمد رحمانیان در حکم ایشان نوشته ‌است:
«با توجه به تجربیات ارجمند و معتبر جناب‌عالی در مدیریت و دبیری عرصه‌های فرهنگی، هنری و اجرایی و خدمات همیشه‌گی و مؤثرتان در تئاتر ایران‌زمین، به موجب این حکم، جناب‌عالی به عنوان دبیر اجراییِ دَهمین دوره‌ی انتخابِ آثارِ برترِ ادبیاتِ نمایشیِ ایران منصوب می‌شوید. بدون تردید، حضور جناب‌عالی در پیش‌برد اهداف این دوره‌ و نیز در هر چه باشکوه‌تر برگزارشدن این روی‌دادِ ملی‌فرهنگی، افتخارآفرین و مؤثر خواهد بود. بهروزی همیشه‌گی جناب‌عالی را آرزومندم.»
لازم به یادآوری است بهزاد صدیقی، نمایش‌نامه‌نویس، کارگردان، پژوهش‌گر تئاتر و سینما و استاد دانشگاه، از دوره‌های دوم تا نهم انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران، به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر اجرایی و در دو دوره نیز به عنوان دبیر این رویداد ملی فرهنگی بوده و هم اکنون نیز عضو هیئت مدیره و سخن‌گوی کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران است.
دهمین دوره‌ی انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران به دبیری محمد رحمانیان در سه بخش نمایش‌نامه‌های تألیفی، اقتباسی و ترجمه، توسط کانون نمایش‌نامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران در دی ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

منبع: khabaronline-1836362

ارسال نظر