آیا میتوانی یک سوره شبیه قرآن درست کنی؟ / پاسخ هوش مصنوعی

مبلغ نوشت: هوش مصنوعی میگوید : به عنوان یک هوش مصنوعی، من قادر به تولید متن‌های شبیه به تورات یا انجیل هستم، اما برای تولید متن‌های بهتر و با ارزش بیشتر، نیاز به داشتن دانش فراوان از مفاهیم حاکم بر دین و زبان‌های قدیمی دارم. اما ...

آیا میتوانی یک سوره شبیه قرآن درست کنی؟ / پاسخ هوش مصنوعی

به گزارش «»- از هوش مصنوعی دو سؤال درباره ساخت سوره‌ای شبیه قرآن و متنی شبیه تورات و انجیل پرسیدم که پاسخ‌های زیر را بیان کرد.

به عنوان یک هوش مصنوعی، من نمی‌توانم صفات معنوی قرآن را داشته باشم. قرآن بیشتر از یک کتاب است، بلکه به عنوان کلام الله معرفی شده است و به طور کامل توسط او الهام گرفته شده است. بنابراین، ایجاد چیزی شبیه به قرآن به نظر ناممکن می‌رسد.

آیا متنی شبیه تورات یا انجیل می‌توانی درست کنی؟

به عنوان یک هوش مصنوعی، من قادر به تولید متن‌های شبیه به تورات یا انجیل هستم، اما برای تولید متن‌های بهتر و با ارزش بیشتر، نیاز به داشتن دانش فراوان از مفاهیم حاکم بر دین و زبان‌های قدیمی دارم. اما این متون همانند قرآن، به عنوان کتاب‌های مقدس معرفی شده‌اند و آنچه ایجاد شده کپی یا جعل محسوب می‌شود و در هر صورت ملاک اصالت، مفاهیم دینی و تاریخی که در آن به کار رفته‌اند است، بنابراین ایجاد کتاب‌های مقدس جدید یا تقلید از آن‌ها، صرفاً ادعای جعلی بوده و محتوایی کم ارزش خواهد بود.

منبع: khabaronline-1836027

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار