فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی پودس منتشر شد

ایران تئاتر نوشت: فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی پودس که رویداد هنری ویژه دانشگاه نبی اکرم (ص) است، منتشر شد.

فراخوان پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی پودس منتشر شد

دانشگاه نبی اکرم (ص) به‌عنوان بزرگ‌ترین موسسه آموزشی و پژوهشی هنرهای نمایشی شمال‌غرب کشور با هدف ارتقای سطح علمی و عملی هنرهای نمایشی و ایجاد پیوند میان دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی پودس را برگزار می‌کند.

بر اساس این فراخوان، فارغ‌التحصیلان سراسر کشور که بیش از یک سال از فارغ التحصیلی‌شان نگذشته باشد، می‌توانند در بخش تئاتر صحنه‌ای (اجرا مبتنی بر متن و اجرای مبتنی بر فرم) و بخش نمایشنامه‌ این جشنواره شرکت کنند.

شرایط شرکت در جشنواره شامل تکمیل و ارائه فرم شرکت در جشنواره، ارائه اصل گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان شاغل، گواهی فراغت از تحصیل برای فارغ‌التحصیلان، فایل نمایشنامه‌، ارائه مجوز کتبی از جانب نویسنده، ارسال خلاصه نمایشنامه در قالب یک صفحه A۴ و رزومه هنری متقاضی است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا هشتم دی به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند تا ۱۵ دی مورد ارزیابی و داوری قرار گیرد.

بر اساس گاه‌شمار جشنواره، آثار راه‌یافته به پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر دانشجویی پودس از ۱۹ تا ۲۲ دی در سالن‌های معتبر تهران برگزار می‌شود. همچنین آثار منتخب جشنواره در تهران و تبریز به اجرای عمومی در می‌آیند.

۵۷۵۷

منبع: khabaronline-1840053

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار