تسلیت نهادهای فرهنگی در پی حادثه تروریستی کرمان

خانه سینما و خانه کتاب مستقلا حادثه تروریستی کرمان را تسلیت گفتند.

تسلیت نهادهای فرهنگی در پی حادثه تروریستی کرمان

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، در متن پیام خانه سینما آمده است: «خانه سینما کشته شدن مظلومانۀ تعدادی از مردم نجیب کشور و شهروندان خون گرم کرمانی را به واسطۀ عملیات تروریستی در سالگرد مراسم سردار شهید قاسم سلیمانی را محکوم و مصیبت های وارده را به هموطنان عزیز ایران تسلیت می گوید.»

حقیقت روشن است

متن پیام خانه کتاب و ادبیات ایران نیز به این شرح است:

«انالله و انا الیه راجعون

حقیقت روشن است. دشمنان آزادی و استقلال نوع بشریت نمی‌خواهند ما مردم ایران حتی لحظه‌ای به فکر سردار سرافرازمان، عامل حفظِ تمامیت ارضی‌مان و فرمانده جبهه مقاومت آزادی‌خواهان منطقه و جهان باشیم. نمی‌خواهند به یادش باشیم، چون او عامل سرافرازی مظلومان بود و عامل سرافکندگی خفت‌بار آنها که حتی لحظه‌ای نیز از خیال اربابی بر کل جهان دست نکشیده‌اند.

سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده مظلومان مقاوم در جنگ با نظام سلطه و کفر بود؛ شهادتش باعث شد تا نور توحید بر نار الحاد فائق و حقیقت روشن شود. سلطه‌جویان خونریز نمی‌توانند با ترورهای وحشیانه و کور روشنایی این پیروزی معرفتی را تیره کنند.

خانه کتاب و ادبیات ایران، شهادت زائران شهدا و پاسبانان نام و یاد شهید حاج قاسم سلیمانی در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان را تسلیت می‌گوید.»

۵۷۵۷

منبع: khabaronline-1856534

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار