حمایت خبرنگار BBC فارسی از هتاکان به شهدای کرمان

ایران نوشت: سیاوش اردلان از خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی در شبکه اجتماعی ایکس از هتاکان به شهدای کرمان دفاع کرد.

حمایت خبرنگار BBC فارسی از هتاکان به شهدای کرمان

او نوشته است: «جریاناتی در جمهوری اسلامی به اسرائیل ایراد می‌گرفتند که چرا دست به بازداشت فلسطینیانی زده که مطلبی در حمایت از حمله ۷ اکتبر حماس پست کردند، حالا خودشون دارن عین همون اقدامات رو به‌خاطر پست‌های مردم در شبکه‌های اجتماعی انجام میدن.»
اشاره خبرنگار بی‌بی‌سی به تصمیم دستگاه قضایی ایران برای برخورد با هتاکان به مقام شامخ شهدای حادثه کرمان و حامیان حملات تروریستی است. پس از فاجعه تروریستی چهارشنبه هفته گذشته در کرمان که شهادت ده‌ها نفر از مردم ایران را در پی داشت، پیاده‌نظام رسانه‌ای وابسته به محافل ضدایرانی تطهیر تروریست‌ها، حمایت از تروریسم و هتاکی به مقام شهیدسلیمانی و شهدای اخیر کرمان در فضای مجازی را در دستور کار خود قرار داد.
باتوجه به همین موضوع، حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی، دادستان کل کشور دستور شناسایی و برخورد با حامیان تروریسم ضدایرانی را به دادستان‌های عمومی و انقلاب سراسر کشور ابلاغ کرد.
دفاع اردلان از حامیان مجازی تروریسم در ایران و انتقاد از برخورد ضابطان قضایی کشورمان با مروجان خشونت و تروریسم درحالی است که نه در کشور انگلیس به عنوان کارفرمای اردلان و نه دیگر کشورهای غربی، قوانین مربوطه اجازه هیچ اظهارنظری در حمایت از تروریسم را نمی‌دهد.
نکته قابل توجه این است که خبرنگار بی‌بی‌سی که اکنون در جایگاه وکیل مدافع حامیان تروریسم در ایران نشسته و لب به انتقاد از قوانین ایران گشوده، در پاسخ به کاربری که از او خواسته است «در حمایت از یک گروهی که دولت انگلیس تروریستی می‌داند، یا فقط درباره اینکه فلسطینی‌ها حق دفاع از خود در مقابل جنایات اسرائیل را دارند مطلبی بنویس» نوشته است: «مگه من سخنگو و مدافع همه قوانین انگلیسم؟»


21302

منبع: khabaronline-1858160

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار