بخش مستند هنرهای تجسمی فجر متولیانش را شناخت

دبیرکل شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با صدور احکامی، دبیر و داوران بخش فیلم‌های مستند هنرهای تجسمی این رویداد هنری را معرفی کرد.

بخش مستند هنرهای تجسمی فجر متولیانش را شناخت

به گزارش خبرآنلاین به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، امیر عبدالحسینی، دبیرکل جشنواره شانزدهم با صدور احکامی مجزا محمد حمیدی‌مقدم را به عنوان دبیر و احمد الستی، سیدعلی میرفتاح و مهرداد اسکویی را به عنوان داوران بخش فیلم‌های مستند هنرهای تجسمی این رویداد هنری معرفی کرد.


بخش فیلم‌های مستند هنرهای تجسمی در شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، ذیل دو گزینه تدارک دیده شده است. گزینه نخست، شامل بخش رقابتی است که به ارسال، انتخاب، نمایش و داوری فیلم‌های مستند مرتبط با هنر، هنرمند و مفاهیم و مسائل عرصه‌ هنرهای تجسمی اختصاص دارد. در کنار بخش رقابتی، در این دوره از جشنواره ۱۰ فیلم مهم تاریخ سینمای جهان که با رویکرد هنرهای تجسمی ساخته‌ شده‌اند نیز اکران و جلسات نقد و بررسی آنها برگزار می‌شود که هر جلسه با حضور یک سینماگر و یک هنرمند تجسمی همراه خواهد بود.

شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دبیرکلی امیر عبدالحسینی، بهمن امسال در موزه هنرهای معاصر تهران، مؤسسه فرهنگی هنری صبا و مراکز معتبر نمایشگاهی تهران و سایر استان‌ها برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد هنری می‌توانند به سایت Fajrtajasomi.ir مراجعه کنند.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1863433

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار