هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

امیر مشهدی عباس، دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان – اردکان، طی احکامی هیات اجرایی این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

هیات اجرایی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، هیات اجرایی جشنواره بیست و هشتم از سوی امیر مشهدی عباس دبیر این دوره از جشنواره منصوب شدند.
بر همین اساس طی احکامی جداگانه رقیه وکیلی‌آذر مدیر امور بین‌الملل، فرزان دلفانی مدیر ارزشیابی و نظارت بر نمایش، جلال تجنگی مشاور علمی، رضا بروزمند مدیر مالی و خزانه‌دار، مهدی یوسفی‌کیا مدیر روابط عمومی، علی اشرف سمائی مدیر کمیته فنی، علیرضا آقایی مدیر برنامه‌ریزی و دستیار ویژه دبیر، غزاله مرصوصی مدیر هماهنگی، حمید زریباف مدیر هویت بصری و محمود نورائی به عنوان مدیر ستاد خبری بیست وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، منصوب شدند.
بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، به دبیری امیر مشهدی عباس، اسفندماه سال ۱۴۰۲ در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می‌شود.
مشروح اخبار بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان را می‌توانید از سایت جشنواره به نشانی https://icy.theater.ir/ دنبال کنید.

۵۷۵۷

منبع: khabaronline-1870348

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار