علی‌ زندوکیلی و محسن یگانه در چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر

در چهارمین شب از جشنواره موسیقی فجر ۱۴ کنسرت موسیقی در بخش‌های بانوان، کلاسیک، دستگاهی، سرود، کر و پاپ روی صحنه می‌روند.

علی‌ زندوکیلی و محسن یگانه در چهارمین شب جشنواره موسیقی فجر

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، چهارمین شب از سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سالن‌های تالار وحدت، تالار رودکی، سالن سوره، فرهنگسرای ارسباران، کوشک هنر، میلاد نمایشگاه و فرهنگسرای ارسباران طی ۱۴ نوبت برگزار می‌شود.

به همین ترتیب تالار وحدت در سه سانس ۱۴:۳۰، ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ به ترتیب میزبان اجراهای پارلای تبریز (ویژه بانوان)، ارکستر چکاوک (رضا شایسته) و علی زندوکیلی خواهد بود.

تالار رودکی نیز در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ میزبان اجراهای ارکستر غفاری (امین غفاری) و شب فضل‌الله توکل (فضل‌الله توکل) می‌شود.

به گزارش ایسنا، در سالن سوره هم اجرای هنرستان موسیقی دختران تهران برگزار می‌شود.

فرهنگسرای ارسباران نیز در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ میزبان دو گروه کر از جمله کر آوای نیایش (حسین محرمی) و کر مهر وطن (مسعود نکویی) خواهد بود.

کوشک هنر هم دو گروه سرود فرزندان ایران و ابن الرضا را میزبانی می‌کند.

میلاد نمایشگاه در دو سانس ۱۹ و ۲۲ میزبانی حامد محضرنیا و ناصر زینلی و فرهنگسرای بهمن در سانس‌های ۱۹ و ۲۲ میزبان محسن یگانه می‌شوند.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر به همت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط انجمن موسیقی ایران با همکاری بنیاد رودکی به دبیری رضا مهدوی از ۲۳ تا ۲۸ بهمن، امسال در بخش‌های رقابتی (جایزه باربد) و غیررقابتی همزمان در تهران و ۱۴ استان دیگر در حال برگزاری است و جایزه ترانه،‌ جایزه موسیقی و رسانه، بخش سرود و نشست‌های پژوهشی برنامه‌های دیگر این دوره از است.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1873197

ارسال نظر