فرهاد ناظرزاده کرمانی به تماشای «روزی روزگاری سمنگان» نشست 

دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی، نویسنده، مدرس و پژوهشگر تئاتر ، شامگاه چهارشنبه دوم بهمن به تماشای «روزی روزگاری سمنگان» نشست.  

فرهاد ناظرزاده کرمانی به تماشای «روزی روزگاری سمنگان» نشست 

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین،به نقل از روابط عمومی پروژه، نمایش «روزی روزگاری سمنگان» به کارگردانی محمودرضا رحیمی شامگاه گذشته، چهارشنبه دوم اسفند میزبان فرهاد ناظرزاده کرمانی، نویسنده، مدرس و پژوهشگر برجسته تئاتر شد.

ناظرزاده کرمانی، درباره این اثر گفت: «محمودرضا رحیمی از هنرمندان خوب تئاتر ایران است. من بیشتر ایشان را به عنوان نمایشنامه‌نویس می‌شناختم. خوشبختانه این هنرمند در زمینه بازیگری و کارگردانی نیز فعالیت دارند.»

او ادامه داد: «روزی روزگاری سمنگان» به نوعی رئالیسم استلیزه از دهه شصت، یک دهه پرتحول از تاریخ ایران را به نمایش گذاشته‌ است.»

این هنرمند افزود: «من نمی‌توانم درباره این نمایش زیاد صحبت کنم چراکه ناخودآگاه با تماشای اثر ذهنم به سمت دهه ۶۰ رفت و کم کم تخیل من با آنچه روی صحنه می‌دیدم، درآمیخت.»

ناظرزاده در پایان گفت: «امیدوارم باز هم اجراهای خوبی از این هنرمند ببینم. و همچنین دیگر هنرمندان با پرداختن به موضوعاتی این چنین هم به وقایع چند سال اخیر بپردازند و هم مراسم، آیین و مناسکی همچون عروسی در آثار نمایشی هم ضبط شود و هم کار هنری به وجود بیاید.»

نصرالله قادری، ناهید مسلمی، احمد ساعتچیان، مجید جعفری، رضا کشاورز ، کاوه سمندریان، ایوب آقاخانی، رحمت امینی، منوچهر علیپور، ایرج افشار ، رضا آشفته و کیوان نخعی از جمله هنرمندانی هستند که طی هفته گذشته به تماشای این نمایش نشستند.

«روزی روزگاری سمنگان» تا بیست‌وپنجم اسفندماه ساعت ۱۸ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان است.

عبدالرضا شیبانی، بهار مشیری،فاطمه محمدیان، امیر صادقین، نازنین گودرزیان، الهام ابنی، جواد صداقت و بهرام سروری‌نژاد بازیگران این نمایش به ترتیب ورود به صحنه هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این اثر به سایت تیوال مراجعه کنند.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1875934

ارسال نظر