کاتالوگ بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان منتشر شد

کاتالوگ(دفترچه اطلاعات) بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان با مدیر مسئولی امیر مشهدی عباس و سردبیری امید بی‌نیاز منتشر شد.

کاتالوگ بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان منتشر شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، در این اثر یادداشت‌هایی از محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهران فاطمی استاندار اردکان، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی، احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و امیر مشهدی عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منتشر شده است.

کاتالوگ بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان منتشر شد
این کاتالوگ در قالب معرفی آثار بخش‌های مسابقه تئاتر خردسال، مسابقه تئاتر کودک، مسابقه تئاتر نوجوان، مسابقه تئاتر فراگیر، مسابقه تئاتر خیابانی، تئاتر ملل، نمایش‌های ایرانی شامل خیمه شب‌بازی، نقالی و پرده‌خوانی، مهمان، بخش نمایشنامه‌نویسی و کارگاه‌های آموزشی بزرگداشت‌ها و یادبود تهیه و تدوین شده است.
بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، به دبیری امیر مشهدی عباس، اول تا ششم اسفندماه سال ۱۴۰۲ در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می شود.
این جشنواره با حضور ۶۶ گروه نمایشی داخلی و خارجی در حال برگزاری است.
در این دوره از جشنواره گروه های نمایشی از پنج کشور ایتالیا، یونان، روسیه، اسپانیا و آفریقای جنوبی حضور دارند.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1875986

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار