مایکل فاسبندر بازیگر سریال جاسوسی جورج کلونی می‌شود

مایکل فاسبندر در حال مذاکره است تا در سریال «دپارتمان» که یک سریال مهیج جاسوسی به کارگردانی جورج کلونی است، جلوی دوربین برود.

مایکل فاسبندر بازیگر سریال جاسوسی جورج کلونی می‌شود

به گزارش خبرآنلاین -سریال «دپارتمان» که قرار است فیلمبرداری‌اش بهار پیش رو در لندن آغاز شود، بازسازی سریال «دفتر»، یک سریال جاسوسی موفق فرانسوی است که کارگردانی و تهیه‌کنندگی‌اش را اریک روشان برعهده داشت.

در سریال اصلی فرانسوی متیو کاسوویتز در نقش گیوم دبیلی یکی از اعضای شاخه مخفی سرویس‌های مخفی فرانسه (DGSE) که پس از یک ماموریت ۶ ساله در دمشق به پایگاه اصلی خود باز می‌گردد، بازی کرده است. در حالی که او تلاش می‌کند هویت ساختگی خود را رها کند، متوجه می‌شود که درگیر یک بازی دوگانه بین سازمان مخفی فرانسه و سیای آمریکا شده است. این سریال به دلیل نگاه به روانشناسی ماموران مخفی و موضوع ژئوپلیتیکی که با رویدادهای جاری و مکان‌های بین‌المللی مرتبط بود، در کانال پلوس فرانسه به موفقیت زیادی رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی،اکنون این سریال توسط استودیو ام‌تی‌وی و ۱۰۱ دوباره در دست ساخت قرار گرفته تا نسخه آمریکایی آن تهیه شود. کارگردانی این سریال را جورج کلونی برعهده دارد و وی از تهیه کنندگان آن هم است.

فاسبندر به تازگی بازیگر فیلم «قاتل» دیوید فینچر در نقش یک آدمکش حرفه‌ای بود.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1878510

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار