خدا بخشی از معاونت سیاسی صداوسیما رفت، کسی آمد که نزدیک به وحیدجلیلی و با همان خط مشی است/ رسانه ملی هنوز نفهمیده که پروژه هایش شکست خورده

عزل معاون سیاسی صداوسیما و انتصاب جایگزین او از اخبار پرسروصدای دیروز بود.

به گزارش خبرآنلاین، پیمان جبلی رئیس صداوسیما یکی از پرسنل باسابقه را به این معاونت منصوب کرد.

با این حال روزامه فرهیختگان نوشت: هم خدابخشی و هم صائب که به‌جای او بر مسند معاونت سیاسی سازمان صداوسیما نشسته‌اند از چهره‌های نزدیک به وحید جلیلی قائم‌مقام سازمان صداوسیما هستند. اینکه پس از شکست مدیریتی خدابخشی با چهره‌ای دیگر همان مبانی گذشته در صداوسیما تعیین‌تکلیف کنند، نشان از این دارد که مدیران سازمان درکی از شکست پروژه تحولی خود نداشته و عدم تحقق آن را ناشی از ضعف نیروهای زیرمجموعه می‌دانند.

باید دانست که اقدامات جنجال‌برانگیز صداوسیما بیش از آنکه به‌خاطر قصور افراد باشد به ضعف در ایده‌ها ربط دارد. اگر قرار باشد عدالتخواهی در بین بدنه صداوسیما به افشاگری فهم شود، طبعا تغییر مدیران باعث کنار گذاشتن این رویکرد مخرب نشده و مدیران بعدی نیز پس از مدتی همان مسیر قبل را تکرار خواهند کرد. اساسا تحول زمانی رخ خواهد داد که نقشه‌راه تحولی و معقولانه‌ای وجود داشته باشد، به‌طور مثال در زمینه عدالت ارائه راهکارهایی برای حل مساله نابرابری بیشتر کارگشاست تا افشاگری‌های موردی.

23302

منبع: khabaronline-1882516

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار