رایان گاسلینگ با معلق خوردن ماشین رکورد گینس را شکست

رایان گاسلینگ با فیلم «مرد پاییز» که در ستایش بدل‌کاری ساخته شده است، وارد کتاب رکوردهای گینس شد.

رایان گاسلینگ با معلق خوردن ماشین رکورد گینس را شکست

به گزارش خبرآنلاین -بدل‌کاری لوگان هالادی در فیلم جدید رایان گاسلینگ وارد رکورد جهانی گینس شد و برای نخستین بار موفق شد تا کاری کند که اتومبیلی در هوا ۸ دور ونیم معلق بزند.

در مراسمی که برای معرفی این فیلم برگزار شد، رایان گاسلینگ به جامعه بدل‌کاری ادای احترام کرد و از رکوردشکنی بدل‌کاری که نقش وی را در این فیلم بازی کرده خبر داد.

گاسلینگ به حضاری که گرد آمده بودند، گفت: یک آقایی وجود دارد که مرا با ماشین پرت می‌کند هوا و او لوگان هالادی است. او موفق شده تا در فیلم «مرد پاییز» کاری کند که یک ماشین هشت و نیم بار در هوا معلق بزند که یک رکورد جهانی است.

این بازیگر توضیح داد که تمرکز بر بدل‌کاری چیزی است که «مرد پاییز» را منحصر به فرد می‌کند. در هر فیلم دیگری، شما چنین چیزی نمی‌بینید. اما در این فیلم، شما آن را انجام می‌دهید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی،وی درباره عدم شناخت از کمکی که بدل‌کاران به سینما می‌کنند و برخی از بهترین لحظات این فیلم و به طور کلی بهترین لحظات فیلم‌هایی را که خیلی دوستشان داریم خلق می‌کنند، هم حرف زد.

حاضران در این مراسم که بیشتر از چهره‌های مطبوعاتی و بدل‌کاری تشکیل شده بودند به تشویق گاسلینگ پرداختند و سپس کلیپ مورد نظر این بازیگر را تماشا کردند.

«مرد پاییز» به کارگردانی دیوید لیچ ساخته شده که کارش را با بدل‌کاری شروع کرد. امیلی بلانت، وینستون دوک، هانا وادینگهام و استفانی هسو دیگر بازیگران این فیلم هستند.

هالادی بدل‌کاری این صحنه را پشت فرمان یک جیپ گرند چروکی اصلاح شده با بدنه فایبرگلاس خارجی انجام داده و رکورد قبلی را که متعلق به بدل‌کار آدام کرلی در فیلمبرداری «کازینو رویال» در سال ۲۰۰۶ بود و با اتومبیلش ۷ بار معلق زد، شکست.

لیچ با کمپانی «۸۷ شمالی» خالق فیلم‌های با کیفیت اکشن بالا مانند «بلوند اتمی» و «قطار اکسپرس» همکاری می‌کند.

«مرد پاییز» یا «بلاگردان» با الهام از سریال تلویزیونی موفق دهه ۱۹۸۰ به همین نام ساخته شده و در آن گاسلینگ در نقش بدل‌کار کلت سیورز با بلانت که در نقش کارگردانی تازه کار بازی می‌کند که می‌خواهد با یک فیلم علمی تخیلی چند میلیون دلاری به موفقیت دست یابد، جلوی دوربین رفته‌اند.

گاسلینگ همچنین گفت: اساساً در تمام زندگی‌ام یک بدل‌کار داشته‌ام و پویایی پذیرفته‌شده آن‌ها این است که سر صحنه می‌آیند، همه کارهای جالب را انجام می‌دهند، همه چیزشان را به خطر می‌اندازند و سپس در سایه‌ها ناپدید می‌شوند و همه ما وانمود می‌کنیم که هرگز آنجا نبودند. هر فردی در صحنه فیلمبرداری اعتبار دارد، اما انگار اعتباری شامل آن‌ها نمی‌شود.

وی افزود: برای ساختن یک «مرد پاییز» به ۸ بازیگر بدل‌کار نیاز بود. زمان‌هایی بود که می‌گفتم باید فیلم بسازیم یا بانک بزنیم؟ هرکس مهارت خاص خود را داشت. شبیه «انتقام جویان» یا چیزی شبیه این بود. در واقع، اگر نگاهی به رزومه‌هایشان بیندازید، احتمالاً بسیاری از آنها «انتقام‌جویان» واقعی بودند.

گاسلینگ با تاکید گفت: افتخاری بود که بخشی از این فیلم و کار آن‌ها باشم. از زمانی که کارم را شروع کردم از کار و کمک آنها بهره برده‌ام، بنابراین سعی می‌کنم بخشی از داستان آنها را در این فیلم منعکس کنم.

۲۴۵۲۲۰

منبع: khabaronline-1885086

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار