سام نوری در کودک شو چه کار کرد؟

سام نوری در اولین قسمت از مسابقه «کودک شو» حاضر شد.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، ویژه برنامه نوروزی «کودک شو» با اجرای ملیکا شریفی نیا به تهیه کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر، هر شب ساعت ۲۲ روی انتن شبکه نسیم می رود و هنرمندان در ان به رقابت می پردازند.

سام نوری شرکت کننده اولین قسمت مسابقه نوروزی «کودک شو» درباره حضورش در این ویژه برنامه بیان کرد: حضور در این برنامه بسیار مفرح بود و به من خیلی خوش گذشت. اصولا برنامه هایی که فضایی مرتبط با کودک و نوجوان دارد را دوست دارم و علاقه دارم در این برنامه ها پویا باشم. این بار هم وقتی برای حضور در «کودک شو» دعوت کردند برای من جذاب بود.

این بازیگر با اشاره به اجرای ملیکا شرفی نیا تصریح کرد: من با همه خانواده شریفی نیا آشنا هستم و رفت و امد خانوادگی داریم و غیر از این آشنایی، با ملیکا شریفی نیا نیز در پروژه ها همکاری کرده ایم و این هم دلیل دیگری بود که دوست داشتم در برنامه حضور داشته باشم.

بازیگر سریال های «دیوار به دیوار» و «مرد دو هزار چهره» درباره اتاق بازی کودک و تجربه حضور در آن نیز گفت: برای من خیلی بامزه بود ما بدون کودک به مسابقه آمدیم و اینکه خود ما وارد دنیای کودکانه شدیم فضای جالبی بود.

این بازیگر درباره نقش عنصر خلاقیت در مسابقه های تلویزیونی یاداور شد: برنامه های تلویزیونی را معمولا می بینم و هر یک بنا به رویکردی که دارند پیش می روند کودک شو برای من برنامه ویژه ای است چون فضای کودک دارد و فکر می کنم برای کودک و نوجوان و نسل های آینده باید همه کاری انجام داد. آیتم های این برنامه هم خلاقانه بود و فضای بامزه و جذابی را رقم زده بود. آیتم مسابقه کششی خیلی به نظرم جالب بود. البته من پرتاب نشدم و جالب بود که نصرالله رادش که از ارتفاع هم می ترسید پرتاب شد.

نوری در پایان درباره اینکه در نوروز برنامه یا سریالی دارد توضیح داد: سریال طنز «اکازیون» را دارم که نوروز پخش آن در شبکه نمایش خانگی شروع می شود و قصه های آن مربوط به دهه هفتاد است.

۲۴۵۲۴۵

منبع: khabaronline-1886365

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار