بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز/ بر اساس امتیاز IMDb

در اینجا فهرست بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز را بر حسب امتیازی که در سایت IMDb به دست آورده‌اند ملاحظه می‌کنید.

بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز/ بر اساس امتیاز IMDb

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، یکی از مسئولان نتفلیکس اخیرا اعلام کرد که ۶۰ درصد از مخاطبان این سرویس دست کم یک محصول کره‌ای را نیز در آن تماشا کرده‌اند. این فقط یک مثال کوچک است که نشان می‌دهد موج علاقه به سریال‌های کره‌ای که حدود دو دهه قبل در سراسر دنیا به وجود آمد، هنوز هم در حال گسترش است.

فرادید نوشت: اگر شما هم جزء علاقمندان به سریال‌های کره‌ای باشید، می‌توانید فهرستی از بهترین و تازه‌ترین درام‌های کره‌ای را در اینجا ملاحظه کنید.

۱. دنیای شگفت انگیز (Wonderful World)
کارگردان: یی سونگ یونگ

قسمت ها: ۱۴

امتیاز IMDb: ۹

خلاصه داستان: فرزند یک استاد روانشناسی به نام سو هیون به دست گروهی از مردان خطرناک و فاسد کشته می‌شود. اما قانون در اجرای عدالت کوتاهی می کند و عاملان مرگ را می بخشد. اکنون تنها ماموریت سو هیون در زندگی گرفتن انتقام مرگ پسرش و مجازات مجرمان است. یک دوست مرموز هم به او در انجام این ماموریت کمک می کند.

۲. ملکه اشک‌ها (Queen of Tears)
۲ملکه

قسمت ها: ۱۶

امتیاز: ۸.۳

خلاصه داستان: هونگ هه این، وارث گروه کوئینز، و بک هیون وو، مدیر حقوقی گروه، در ظاهر یک زوج متاهل خوشبخت هستند. با این حال، آنها نمی توانند یکدیگر را پشت درهای بسته تحمل کنند. اما خیلی زود یک بحران بزرگ در شرکت به وجود می آید و این دو نفر مجبور می شوند در کنار هم با این وضعیت روبرو شوند. آیا این بحران هیون وو و هه این را به هم نزدیکتر می کند؟

بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز/ بر اساس امتیاز IMDb

۳. فروشگاه قاتلان (A Shop for Killers)
۳فروشگاه

قسمت ها: ۸

امتیاز: ۸.۱

خلاصه داستان: پس از مرگ والدینش، جونگ جی آن زیر نظر عمویش جونگ جین بزرگ می شود. یک روز، یک تماس تلفنی از سوی پلیس، جی آن را از خودکشی عمویش مطلع می کند. اما باور کردن خودکشی عمویش برای او سخت است و به همین دلیل جی آن به خانه برمی گردد تا حقیقت را کشف کند. در این روند، او با گروهی از قاتلان روبرو می شود که به دلیلی مرموز، با تمام وجود به دنبال کشتن او هستند.

۴. عروسی غیرممکن (Wedding Impossible)
۴ازدواج

قسمت ها: ۱۲

امتیاز: ۸.۱

خلاصه داستان: نا جونگ و دو هان دوستان طولانی مدتی هستند که عقیده مشابهی در مورد ازدواج دارند و ترجیح می دهند مجرد بمانند. اما وقتی خانواده ثروتمند دوهان او را مجبور به ازدواج می‌کنند، او از ناجونگ می‌خواهد تا به عنوان همسرش ظاهر شود. آیا این پیوند جعلی تصور این دو را در مورد عشق و تعهد تغییر خواهد داد؟

۵. پلیس فلکس ایکس (Flex X Cop)
۵ پلیس

قسمت ها: ۱۶

امتیاز: ۷.۹

بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز/ بر اساس امتیاز IMDb

خلاصه داستان : فرزند یک خانوادۀ ثروتمند به اسم جین یی سو به اداره پلیس ملحق می شود و به تیم جنایات خشونت آمیز به رهبری یک افسر سخت‌کوش به نام لی گنگ هیون (پارک) ملحق می شود. گنگ هیون از این افسر جدید خوشش نمی‌آید چون متوجه شده که یی سو از پول و ارتباطات خود برای تحقیقاتش استفاده می کند. با این حال، زمانی که این دو نفر برای حل کردن یک پرونده در کنار هم قرار می‌گیرند، اوضاع تغییر می‌کند.

۶. با شوهر من ازدواج کن (Marry My Husband)
۶ شوهر

قسمت ها: ۱۶

امتیاز: ۷.۹

خلاصه داستان: کانگ جی وون متوجه می شود که همسرش پارک مین هوان با بهترین دوستش جونگ سومین رابطه دارد. او که احساس می کند به او خیانت شده است و در مسیر مقابله به این ماجرا به شکلی ناگهانی کشته می‌شود. با این حال، وقتی مجموعه ای از اتفاقات عجیب به جی وون فرصتی دوباره برای زندگی می‌دهد، او عهد می‌کند که مین هوان را افشا کند و او را پشت میله های زندان بیاندازد.

۷. وارث غیر ممکن (The Impossible Heir)
۷وارث

قسمت ها: ۱۲

امتیاز: ۷.۹

خلاصه داستان: کانگ این ها پسر صاحب یک شرکت بزرگ کره ای است. اما هنگامی که او از سهم خود در تجارت محروم می شود، با همراهی دوست جاه طلب دوران کودکی خود هان ته اوه تصمیم می‌گیرد تا آنچه را که حق خودش می‌داند پس بگیرد.

۸. فریفتن پادشاه (Captivating the King)
۸ فریفتن

قسمت ها: ۱۶

امتیاز: ۷.۸

خلاصه داستان: یی این پادشاه سلسله چینگ است. یک روز او با کانگ هی سو نوازنده ماهر بادوک (ساز شرقی) آشنا می شود و کاملاً مسحور او می شود. چیزی که یی این از آن غافل است این است که هی سو به دنبال انتقام گرفتن از چیزهایی است که در گذشته رخ داده‌اند.

بهترین سریال‌های کره‌ای سال ۲۰۲۴ تا امروز/ بر اساس امتیاز IMDb

۹. دکتر اسلامپ (Doctor Slump)
۹ دکتر

قسمت ها: ۱۶

امتیاز: ۷.۴

خلاصه داستان: پزشکان موفق یئو جئونگ وو و نام هانول از زمان دانشجویی رقیب هم بوده‌اند و هنوز هم نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. با این حال، هنگامی که یک بحران به زندگی آنها می رسد، این دو نفر خود را در حال تسلی دادن یکدیگر می‌یابند.

۱۰. جانور گیونگ‌سانگ؛ بخش دوم (Gyeongseong Creature Part ۲)
۱۰ جانور

قسمت ها: ۳

امتیاز: ۷.۳

خلاصه داستان: جانگ تائه سانگ، صاحب یک گروفروشی، و یون چاه اوک شکارچی جایزه، درگیر پروندۀ تعدادی از افراد گمشده در بیمارستان مرموز اونگسونگ می‌شوند. حالا آن‌ها باید با هم همکاری کنند تا حقیقت ترسناک پشت این آدم ربایی‌ها را کشف کنند.

۱۱. عاشقانه‌ای برای توهم (Love Song for Illusion)
۱۱ توهم

امتیاز: ۷.۳

خلاصه داستان: قاتل خطرناکی به نام یئون وول ماموریتی برای کشتن ولیعهد سا جو هیون را به عهده گرفته است. او متوجه می شود که شاهزاده از اختلال شخصیت دوگانه رنج می برد و تصمیم می گیرد او را به دام بیاندازد. او به عنوان یک همسر صیغه‌ای وارد عمارت ساجو می شود به زودی احساسات عاشقانه ای نسبت به شاهزاده پیدا می کند.

۱۲. پارادوکس قاتل (A Killer Paradox)
۱۲

قسمت ها: ۸

امتیاز: ۷.۲

خلاصه داستان: لی تانگ دانشجویی است که پس از نزاع با یک جنایتکار مست در نهایت او را برای دفاع از خود می کشد. این حادثه باعث می‌شود که او متوجه شود که توانایی ویژه‌ای در شناسایی افراد شرور دارد. تانگ در نهایت قصد دارد هر روز تمام افراد فاسد را از جامعه پاک کند. اما با توجه به اینکه کارآگاه نان گام و کارآگاه سابق سونگ چون او را دنبال می کنند، کارش دشوار به نظر می رسد.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1887262

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار