آخرین صحبت‌های آزاده نامداری قبل از فوت چه بود؟

به‌دلیل سالروز در گذشت آزاده نامداری، بخشی از گفت‌وگوی او را با خبرگزاری خبرآنلاین، درباره زندگی شخصی و دغدغه‌های فرهنگی‌اش را بازخوانی می‌کنیم.

آخرین صحبت‌های آزاده نامداری قبل از فوت چه بود؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سه سال پیش در چنین روزهایی پیکر بی‌جان آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون، در خانه‌اش پیدا شد، که هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه درگذشت او، توسط پلیس یا پزشک قانونی ارائه نشده است.

آزاده نامداری، در فروردین ۱۳۹۸ (پنج سال پیش)، در حالی که فضای مجازی، او را برای مدتی، درگیر خبرهای حاشیه‌ساز بسیاری کرده بود، مهمان کافه‌خبر شد درباره موضوعات متفاوتی گفت‌وگو کرد که در ادامه بازخوانی کوچکی روی بخشی از گفت‌وگو انجام می‌دهیم که در ادامه می‌خوانید. این گفت‌وگو به عبارتی آخرین مصاحبه او به شمار می‌آید.

این مجری سابق تلویزیون که تمایلی به صحبت درباره حواشی پیش‌آمده نداشت، در پایان گفت‌وگو، در قالب دغدغه‌ها و حرف‌های ناگفته‌اش، از مردم یک درخواست را مطرح کرد و گفت: «واقعا دلم می‌خواهد به طور جدی این خواسته را از همه داشته باشم، چه جامعه و البته مدیران؛ این‌که بیاییم به مانند بسیاری از دغدغه‌ها و مسائل فرهنگی که توانسته‌ایم به تغییر رو به‌رشد برسیم، هر فردی را در جایگاه حرفه‌ای او نقد کنیم و حتی در موردش قضاوت کنیم. اگر می‌خواهیم به طور مثال ورزشکاری را نقد کنیم، توانمندی‌ها، مهارت‌ها و قابلیت‌ها و تمامی دوران حرفه‌ای او را ببینیم و نظر دهیم، همین‌طور یک هنرمند و یک مجری را.»

نامداری همچنین درباره ارتباط زندگی شخصی افراد به زندگی کاری آن‌ها گفت: «ارتباط دادن زندگی شخصی افراد و حتی دیدگاه‌های آن‌ها در زمینه‌های غیر مرتبط با حرفه‌شان، رویکرد مناسبی برای رشد فرهنگی نیست. به نظرم، این نگاه واقعا می‌تواند در عرصه فرهنگی تحول‌آفرین باشد. بی‌شک، نظرات ولو سخت‌گیرانه اما حرفه‌ای، بسیار به بهتر شدن افراد در حرفه خود کمک کند. به طور کلی آرزویم نقد افراد در قالب حرفه آنان است ولاغیر.»

در این باره

◾️ آزاده نامداری: افراد را در قالب حرفه آنان نقد کنیم، نه زندگی شخصی‌شان

◾️ آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون، درگذشت

۲۴۵۲۴۵

منبع: khabaronline-1888697

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار