«نون‌خ» سعید آقاخانی دوباره می‌تواند محبوب باشد؟

شبکه یک سیما چند روز پس از پایان پخش «زیرخاکی» جدید از امشب به استقبال «نون‌خ» جدید می‌رود.

«نون‌خ» سعید آقاخانی دوباره می‌تواند محبوب باشد؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین،فصل پنجم سریال «نون‌خ» به دنبال محبوبیت چهار فصل قبلی به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی و با فیلمنامه‌ای نوشته امیر وفایی ساخته شده است.

این سریال قرار است از امشب پانزدهم فروردین‌ماه هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش شود.

با شروع ماه رمضان شبکه یک فصل جدید «زیرخاکی» به آنتن رسید و حالا نوبت به دستپخت جدید سعید آقاخانی رسیده و باید دید می‌تواند همچون فصل‌های گذشته اقبال مخاطب را به همراه داشته باشد یا به سرنوشت برخی از سریال‌های چند فصله دچار خواهد شد؟

تسنیم نوشت:البته تنوع لوکیشن، داستان‌های جدید با اقلیم‌های جدید نشان‌دهنده فرارِ سعید آقاخانی از کلیشه‌های احتمالی و فضای خسته‌کننده و تکراری فصل‌های قبلی است که این امکان را برای بالا بردن عوامل جذابیت این سریال بالا خواهد برد. البته باید منتظر ماند و از امشب این سریال را دنبال کرد و در چند قسمت آتی تحلیل بهتری را از فصل پنجم «نون‌خ» داشته باشیم.

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، کاظم نوربخش، هدیه بازوند، ندا قاسمی، پاشا جمالی، ماشاءالله وروایی، صهبا شرافتی، مجید یاسر، سیدحسین موسوی، رضا رشیدی، سیروس سپهری، مهرنوش طوسی، افشین ملکی، علی اخوان، ماهرخ یخچال، پروانه لطفی، ساناز سماواتی، نارین ایوبی، نسرین مرادی، هدی استواری، آتنا مهیاری، سوژین حسن‌پور، رضا خداداد بیگی و ... بازیگرانی هستند در این فصل به ایفای نقش پرداختند.

۲۴۵۲۲۰

منبع: khabaronline-1890881

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار