تخلف‌های رانندگی کارگردان سیاساکتی در خیابان‌های تهران!

کارگردان انیمیشن «سیاساکتی» گفت: تمام شخصیت‌های «سیاساکتی» حتی اسم‌ها برگرفته از شخصیت واقعی خودم به عنوان یک آدم خلافکار در زمینه راهنمایی - رانندگی بود.

تخلف‌های رانندگی کارگردان سیاساکتی در خیابان‌های تهران!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، بهرام عظیمی، کارگردان انیمیشن در برنامه «برمودا» شبکه نسیم در پاسخ به سوال کامران نجف‌زاده درباره راز محبوبیت انیمیشن «سیاساکتی» گفت: چون شخصیت‌های «سیاساکتی» برگرفته از مردم با کمی اغراق بود، شخصیت‌هایش برای مردم ملموس بود و پخش خوبی از تلویزیون داشت، به همین دلیل مردم آن را دوست داشتند.

کارگردان انیمیشن «سیاساکتی» در پاسخ به این سوال که این انیمیشن برگرفته از خودتان و دوستانتان بود؟ گفت: تمام شخصیت‌های «سیاساکتی» حتی اسم‌ها برگرفته از شخصیت واقعی خودم به عنوان یک آدم خلافکار در زمینه راهنمایی - رانندگی بود. آن زمان که فلکه دوم تهرانپارس میدان داشت، یک روز به یکی از رفیقانم گفتم عمراً بتوانی چنین کاری که می‌کنم، انجام دهی. ساعت ۱۲:۰۰ ظهر فلکه دوم تهرانپارس را دو دور برعکس زدم. الان از اینکارها شرمنده‌ام، ولی آن موقع فکر می‌کردم با این اینکارها دیده می‌شوم.

باشگاه خبرنگاران نوشت:عظیمی ادامه داد: هرچه رفیق داشتم که تپل بود، کاپشن خلبانی می‌پوشید و اسمش سیامک یا سیاوش بود، به من زنگ می‌زدند و می‌گفتند بهرام! دمت‌گرم که ما را ساختی. من هم هیچ‌کدام را ضایع نمی‌کردم، که صددرصد شخصیت را از تو نگرفتم. با این حال، تمام شخصیت‌های داستان رفقایم بودند.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1892217

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار