«نون.خ ۵» پربیننده ترین شد و «زیرخاکی» محبوب ترین

با پایان تعطیلات نوروزی عنوان شد که «زیرخاکی» و «مهمونی»توانست در تعطیلات پربیننده باشد، به نظر می رسد پخش فصل پنجم «نون.خ» بعد از پایان نیمه اول فروردین و در ایام غیر تعطیل بیننده بیشتری را به خود اختصاص داده و از این سریال به عنوان مجموعه پربیننده بهار نام برده شده است.

«نون.خ ۵» پربیننده ترین شد و «زیرخاکی» محبوب ترین

به گزارش خبرآنلاین،این شب ها آنتن شبکه یک به پخش فصل پنجم سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی اختصاص یافته؛ سریالی که فصل اول آن سال ۹۷ روی آنتن رفت تا امسال هر فصل این مجموعه از تلویزیون پخش شده و جز پرمخاطب های تلویزیون بوده؛ با گذشت ۱۲ قسمت این سریال؛ گفته شده است که جدیدترین سریال آقاخانی پربیننده شده است.البته باید توجه داشت که این سریال زمانی روی آنتن می رود که دیگر شبکه های تلویزیونی سریال های قابل توجهی ندارند و حتی پخش «هفت سر اژدها» ابوالقاسم طالبی هم نتوانسته بیننده های تلویزیون را راضی نگه دارد.

۱۲ قسمت پخش با ۴۱ درصد بیننده
همشهری آنلاین نوشت:ابتدا قرار بود فصل پنجم «نون.خ» برای نوروز روی آنتن برود؛ بعدتر عنوان شد که فصل چهارم «زیرخاکی» آماده شده، سریالی که در سکوت خبری پیش رفت و سریال جلیل سامان با بازی ژاله صامتی و پژمان جمشیدی روی آنتن رفت. حالا طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، سریال «نون خ ۵» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی که از پانزدهم فروردین از شبکه یک سیما پخش خود را آغاز کرد، با ۴۱ درصد بیننده، در صدر سریال‌ها قرار دارد. به نظر می رسد؛
این مجموعه جزو سریال‌های موفق تلویزیون در فضای طنز و کمدی است و فصل چهارم آن در نوروز سال گذشته نیز پرمخاطب ترین سریال نوروزی شد.

«نون.خ ۵» پربیننده ترین شد و «زیرخاکی» محبوب ترین

یک حاشیه کوچولو
در یکی از سکانس‌های سریال «نون خ» فرد به ظاهر دامپزشکی نشان داده می‌شود که هیچ تخصصی ندارد و فقط به حیوانات علاقمند است و متاسفانه گرفتار مصرف مواد مخدر است و گفته شده که این فرد کرمانی است و به همین دلیل اهانت به مردم شریف کرمان صورت گرفته است.
مهدی فرجی از سوء تفاهمات ایجاد شده ابراز تاسف کرد و ضمن ادای احترام به مردم شریف کرمان تاکید کرد که سازندگان سریال «نون خ» هرگز و به هیچ عنوان قصد جسارت به ارزش‌های فرهنگی و ملی هیچ استانی از جمله مردم عزیز استان کرمان را ندارند. نوشت:«همه قصد ما از ساختن سریال «نون خ» این است که بتوانیم ظرفیت‌های فرهنگ غنی و متعالی اقوام را به تصویر بکشیم و یک همدلی بین اقوام و قومیت‌های ایران نشان بدهیم و به واسطه این ظرفیت بتوانیم ضمن ارتقاء فرهنگی لحظات بسیار خوب و نشاط آور و سرگرم‌کننده‌ای را برای مردم عزیزمان ایجاد کنیم و در عین حال مخاطبان را با این ظرفیت‌های غنی قومیت‌های عزیز آشنا کنیم و محبت و همدلی و صمیمیت را بین آحاد مردم ایران ایجاد کنیم.»

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1895732

ارسال نظر