«ده سالگی» به جشنواره انیمیشن انیماتسیه لهستان رفت

پویانمایی «ده سالگی» به کارگردانی فاطمه جعفری به بخش رقابتی به بخش رقابتی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن انیماتسیه کشور لهستان راه پیدا کرد.

«ده سالگی» به جشنواره انیمیشن انیماتسیه لهستان رفت

به گزارش خبرآنلاین،به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پویانمایی «ده سالگی» در ادامه حضورهای بین‌المللی خود در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن انیماتسیه کشور لهستان در یک مجموعه ۷۲ دقیقه‌ای برای مخاطبان بالای ۱۴ سال به نمایش گذاشته خواهد شد.

پویانمایی ۱۸ دقیقه‌ای «ده سالگی» قرار است با دیگر فیلم‌های انیمیشن هم‌گروهی خود که بالاترین رای از نگاه مخاطبان کسب خواهند کرد، به رقابت بپردازد.

این انیمیشن در سال ۲۰۲۳ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است و تاکنون توانسته در بخش رقابتی جشنواره‌های زیادی حضور داشته باشد.

«ده سالگی» داستان پدر و پسری را روایت می‌کند که تنها در کلبه‌ای تک‌افتاده در جنگلی انبوه روزگار می‌گذرانند. پدر شکارچی است و روزی برای سرگرم کردن پسر، صیدی زنده برای او می‌آورد. صید که در ابتدا حکم بازیچه را برای پسر دارد باعث تغییری مهم در زندگی او می‌شود.

اولویت انتخاب فیلم‌ها برای این جشنواره آثاری است که راه‌حل‌های جسورانه، غافلگیر کننده، نوآورانه و کاربردهای برجسته تکنیک‌های سنتی را با انتخاب موضوع‌های جالب به تصویر کشیده‌اند.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن انیماتسیه (Animocje) در کشور لهستان از ۲۶ فروردین تا اول اردیبهشت ۱۴۰۳ مصادف با ۱۴ تا ۲۰ آوریل ۲۰۲۴ در حال برگزاری است.

۲۲۰۵۷

منبع: khabaronline-1895752

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار