عکس| جت لاکچری و شخصی رونالدو

خبرورزشی نوشت: کریستیانو رونالدو تصمیم دارد جت شخصی‌اش که ۲۰ میلیون پوند ارزش دارد را به این دلیل که کوچک است بفروشد و بعد از آن یک جت جدید بخرد.

عکس| جت لاکچری و شخصی رونالدو

در روزهایی که پیوستن رونالدو به النصر عربستان سرتیتر رسانه‌های مختلف در سرتاسر جهان است، نشریه «سان» خبر داد این فوق‌ستاره پرتغالی جت شخصی و ۲۰ میلیون پوندی‌اش را به‌دلیل کوچک بودن برای فروش قرار داده است.

رونالدوی ۳۷ ساله این جت را سال ۲۰۱۵ وقتی که ثروتش ۸ رقمی شده بود و در رئال‌مادرید می‌درخشید، خریداری کرد. «گلف استریم G۲۰۰» رونالدو به‌خوبی به او خدمت کرده و بیشتر اوقات با همین جت همراه شریک زندگی‌اش جورجینا رودریگس و فرزندانش به سفر و تعطیلات می‌رود. به‌دلیل این که گلف استریم رونالدو ۵۶۰ مایل در ساعت سرعت دارد، او برای سفرهای منظم خودش به زادگاهش در پرتغال هم از این جت استفاده می‌کند.

دلیل فروش

اگرچه این هواپیما می‌تواند ۸ تا ۱۰ نفر را در خودش جای دهد، رونالدو به دنبال مدلی است که بزرگ‌تر باشد و شاید دلیل آن هم این باشد که او به تازگی صاحب فرزند پنجم شده و خانواده‌اش هم بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. احتمالاً این جت چند خریدار هم داشته باشد. پیش از این رونالدو جت خودش را ۵۰۰۰ تا ۸۵۰۰ پوند در ساعت اجاره می‌داده.

امکانات خاص

نکته خاص دیگر در مورد جت رونالدو این است که تنها ۲۵۰ فروند از آن تا سال ۲۰۱۱ ساخته شده. از طرفی خریدار خوش‌شانس می‌تواند صاحب یک هواپیمای لوکس مملو از امکانات رفاهی از جمله اینترنت وایرلس، تلفن، دستگاه فکس، اجاق برقی، مایکرووِیو، یخچال و سیستم سرگرمی شود.

برای کسانی که در حال حاضر می‌خواهند سوار این هواپیما هم شوند یک فیلم ویژه از گل‌های کریستیانو رونالدو به نمایش درمی‌آید. رونالدو مایل است فصل بعد گل‌های دیگری هم به این مجموعه اضافه کند که شاید با پیراهن قرمز منچستریونایتد نباشد!

باید دید تکلیف خود کریستیانو رونالدو چه خواهد شد و آیا او اولدترافورد را ترک می‌کند؟ در همین راستا تکلیف جت شخصی‌اش را هم باید مشخص کند.

251251

منبع: khabaronline-1714162

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار