پیست اسکی توچال بازگشایی شد

پیست بین‌المللی اسکی توچال در سال ۱۴۰۱ با حضور اصحاب رسانه و روح الله امداد مدیر عامل مجموعه ورزشی تفریحی توچال امروز(سه‌شنبه) به صورت رسمی بازگشایی شد.

پیست اسکی توچال بازگشایی شد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، این پیست در حالی امروز بازگشایی شد که هتل توچال هم با ظرفیت ۷۵ نفری و ۲۹ اتاق آماده ارائه خدمات به اسکی‌بازان و مسافران است.

همچنین مدیرعامل مجموعه ورزشی توچال در توضیح امکانات و جزئیات پیست، خاطرنشان کرد: در پیست اسکی توچال ۲ تله‌اسکی داریم و اسکی‌بازان می‌توانند از قله تا پایین پیست به راحتی رفت و آمد کنند. همچنین استفاده از تله‌سیژ رایگان است.

از چند روز گذشته بعد از بارش هایی که داشتیم، به صورت غیررسمی پیست را افتتاح کردیم. ابتدا کسانی که برای آموزش علاقه‌مند بودند، آمدند و استفاده کردند.

وی افزود: از امروز هم به صورت رسمی افتتاح پیست اسکی توچال را عملیاتی کردیم و علاقمندان زیادی امروز برای استفاده حضور دارند. در پیست اسکی توچال ظرفیت ۱۲۰۰ نفر را داریم که ۲ دستگاه تله‌سیژ با طول‌های مختلف در این‌جا قرار گرفته است. قبلاً یک دستگاه داشتیم که سال گذشته دستگاه دیگری هم اضافه کردیم.

مدیرعامل مجموعه ورزشی توچال خاطرنشان کرد: لاینی اضافه شده که شب‌ها هم علاقه‌مندان بتوانند از امکانات استفاده کنند. ۲۰ شبانه سال قبل به مجموعه ۲۰ موفق شد کسانی که در هتل اقامت دارند میتوانند استفاده کنند امسال خطی به طول ۶۷۰ طراحی و ساخته شده که توسط خود مجموعه انجام دادیم و الان مجموعه توچال با افزایش عرض همراه شده و شرایط خیلی خوبی برای کسایی که قصد اسکی دارند، به‌وجود آمده. این خودش کمک می‌کند حوادث‌مان هم کمتر باشد چون در پهنه وسیعی پخش می‌شوند و اینکه برخورد با هم داشته باشند این حوادث به حداقل رسیده است.

امداد درخصوص امکانات هتل، گفت: هتل ۳ ستاره توچال یکی از مرتفع‌ترین هتل‌های کوهستانی کشور محسوب می‌شود و در واقع یکی از مرتفع‌ترین هتل کوهستانی دنیاست که شامل ۳۰ اتاق و حدود ۷۵ نفر هم هست. ظرفیت خدمات مختلفی داریم؛ رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌های مختلف و امکانات متفاوتی داریم که علاقه‌مندان می‌توانند هم تابستان هم زمستان، در واقع در فصل گرم ما یک منظره طبیعی برای علاقمندان به کوهستان داریم. در فصل زمستان که هوا سرد می شود، علاقمندان به اسکی فرصت طلایی دارند که بیایند و از این دنیای تمام برفی استفاده کنند. اگر کسی بلیط تله کابین تهیه کند بقیه امکانان رایگان خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه به دفعات هم نیست.

251251

منبع: khabaronline-1714681

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار