اعلام آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز هیات رئیسه ارائه کرد.

اعلام آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ احسان اصولی در مورد جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: این جلسه با حضور اکثریت اعضا شکل گرفت. مطابق دستور جلسه مباحث مختلفی مثل اصلاح آیین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون، طرح موضوع آیین نامه پاداش تیم‌های ملی و مواردی در مورد تیم‌های ملی بانوان داشتیم.

وی درمورد آخرین وضعیت سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان، گفت: در این خصوص همکاران در حال گفت و گو هستند. برخی اطلاعات فنی و شرایطی که باید مدنظر داشته باشیم، در حال بررسی است. این مباحث همچنان ادامه دارد. بلافاصله پس از به نتیجه رسیدن که ممکن است در این جلسه باشد یا به جلسات آتی و اطلاعات بیشتر و تکمیلی نیاز باشد، صحبت خواهیم کرد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی امید به کجا رسید، گفت: مذاکرات اولیه در حال انجام است و گزینه‌هایی مدنظر هستند. گفت و گوهای ابتدایی انجام شده و بلافاصله پس از اینکه تبدیل به نتیجه شود یا در چارچوبی قرار بگیرد که به توافق منجر شود، به هیات رئیسه می‌آید.

اصولی در خصوص اینکه آیا شایعات منتشر شده درباره فشار به رئیس فدراسیون پیرامون گزینه نایب رئیسی بانوان صحیح است، توضیح داد: به هر حال شرایطی پیش آمد که دیگر در خدمت شهره موسوی نیستیم. طبق اساسنامه ریاست فدراسیون فوتبال فردی را برای سرپرستی نایب رئیسی بانوان یا کمیته بانوان که مهم است، و نیازمند سازماندهی این حوزه است معرفی خواهد کرد. منتظر پیشنهاد رئیس به هیات رئیسه هستیم تا پس از تشکیل مجمع، این فرد پیشنهادی به رای مجمع هم گذاشته شود.

وی اضافه کرد: اینکه رئیس فدراسیون از جانب افراد یا جاهایی تحت فشار باشد، درست نیست و کاملا آن را تکذیب می‌کنیم. فردی که پیش از این در فدراسیون سمت مشاور داشته ، این روزها اخبار کذب مطرح می‌کند که پیش از این هم سابقه داشته است. همان زمانی که این افراد با رئیس معزول فدراسیون آمد و پس از عزل عزیزی خادم هم رفت، مطالب کذبی را به شکل شایعه مطرح می کند که آن‌ها را تکذیب می‌کنیم. هیچ فشاری وجود ندارد و مطابق اساسنامه فدراسیون رئیس و اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری خواهند کرد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: گزینه پیشنهادی در زمان مقرر به مجمع معرفی می‌شود و طبق اساسنامه براساس شایستگی‌ها، توانمندی‌ها و انطباق با برنامه‌های تاج در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.


258 258

منبع: khabaronline-1714697

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار