رونالدو: کار من در اروپا به پایان رسید

کریستیانو رونالدو در مراسم معارفه خود در باشگاه النصر از تصمیم خود ابراز خرسندی کرد.

رونالدو: کار من در اروپا به پایان رسید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، کریستیانو رونالدو در مراسم معارفه خود در باشگاه النصر عربستان گفت: «کار من در اروپا به پایان رسید. من هر چیزی که می‌خواستم را بردم و توانستم بدست آورم. من در مهمترین باشگاه‌های اروپا بازی کردم و حالا می‌خواهم یک چالش جدید تجربه کنم.»

او ادامه داد: «برایم مهم نیست که در خصوص انتقالم به عربستان چه می‌گویند. من از این انتقال راضی و خوشحال هستم. به تصمیم افتخار می‌کنم و می‌خواهم چالشی جدید در آسیا را تجربه کنم.»

بازیکن جدید النصر ادامه داد: «انتقال به عربستان برایم پایان کار نیست. لیگ عربستان بسیار رقابتی است و من از این موضوع آگاهم.»

او ادامه داد: «من بازیکنی منحصربفرد هستم. تمام رکوردها را شکستم و اینجا نیز به شکستن رکوردها ادامه خواهم داد. برای من شکستن رکوردها یک چیز عادی است زیرا من آدم منحصربفردی هستم.»

رونالدو اظهار داشت: «من پیشنهادهای زیادی از برزیل، پرتغال، آمریکا و استرالیا داشتم ولی به النصر قول داده بودم که اینجا بیایم و برای همین پای قولم نیز ایستادم.»

فوق ستاره فوتبال دنیا تصریح کرد: «خیلی ساده است. من به اینجا آمدم تا قهرمان شوم و لذت ببرم. من می‌خواهم اینجا لبخند بزنم و با پیروز شدن لذت را برای همه طرفداران به ارمغان آورم.»

رونالدو ادامه داد: «من تنها برای فوتبال به اینجا نیامده‌ام. من آمدم تا در اینجا ذهنیت و نگاه مردم عربستان به فوتبال را تغییر دهم.»

۲۵۱۲۵۴

منبع: khabaronline-1714842

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار