جام حذفی آخرین فرصت ساپینتو برای بقا در استقلال

نتایج سرمربی تیم استقلال تهران مورد انتقاد باشگاه و همینطور هواداران این تیم قرار دارد.

جام حذفی آخرین فرصت ساپینتو برای بقا در استقلال

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم استقلال تهران در چارچوب بازی‌های هفته پانزدهم روز گذشته میهمان تراکتور تبریز بود و با نتیجه دو بر صفر در این مسابقه خارج از خانه شکست خورد.

این دومین شکست تیم استقلال در فصل جاری بود. پیش از این ساپینتو در هفته نخست برابر سپاهان شکست خورده بود. آبی پوشان با کسب ۲۷ امتیاز اگرچه با گل گهر و سپاهان هم امتیاز هستند اما با پرسپولیس رده اولی ۵ امتیاز فاصله دارند.

شکست برابر تراکتور به دنبال تساوی با مس رفسنجان موجب از دست رفتن شانس کسب عنوان قهرمانی نیم فصل شد. اگرچه استقلال ۷ پیروزی این فصل به دست آورده اما همچنین ۶ تساوی هم در کارنامه سرمربیگری ریکاردو ساپینتو دیده می‌شود.

او در بازی بزرگ دربی در حالی که می‌توانست سه امتیاز را به دست بیاورد به کسب یک امتیاز بسنده کرد. سرمربی پرتغالی به دلیل عدم شناخت از ترکیب اصلی تیمش و همچنین ارائه نمایشی معمولی همراه با قهرمان فصل گذشته از ابتدای مسابقات مورد انتقاد قرار داشته است.

شکست مقابل تراکتور اکنون موجب شده تا نارضایتی ارکان باشگاه از سرمربی پرتغالی آشکار شود. بر همین اساس قرار است نارضایتی مدیران از روند تیم در جلسه‌ای به گوش ساپینتو برسد.

اعضای هیات مدیره باشگاه جلسه‌ای را ترتیب خواهند داد که در آن به احتمال بسیار زیاد تغییرات جدی روی نیمکت مورد بحث قرار خواهد گرفت.

شنیده می‌شود بازی با تراکتور تبریز در جام حذفی که قرار است در تاریخ بیست و دوم ماه جاری برگزار شود به نوعی آخرین فرصت ساپینتو برای تغییر عقاید باشگاه است. در غیر این صورت او به پایان همکاری با باشگاه تهرانی نزدیک می‌شود و باید شاهد تغییرات بزرگ روی نیمکت مدعی عنوان قهرمانی باشیم.

251251

منبع: khabaronline-1716113

ارسال نظر