عکس| نکونام بالاخره خندید

سرمربی استقلال پس از گل آرش رضاوند، به شادی با شاگردش پرداخت.

عکس| نکونام بالاخره خندید

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، استقلال مدل نکونام با حواشی زیاد و البته یک تیم نه چندان کامل کارش را در لیگ بیست و سوم آغاز کرد. بخش بزرگی از بازیکنان مدنظر سرمربی جوان آبی پوشان جذب نشدند و همین مسئله منجر به اختلافات میان او و مدیریت باشگاه شد.

در روزهای اخیر نیز شایعاتی از افزایش اختلاف میان طرفین به گوش می‌رسد و با تمام این مسائل، نکونام راهی آبادان شد تا تیمش را در یک دیدار سخت هدایت کند. جایی که او می‌توانست با بازیکنان جدید و مطرحی پای به زمین مسابقه بگذارد ولی تنها یک خرید جدید در ترکیب اصلی تیم او حضور داشت.

سرمربی که در هفته‌های اخیر بارها بر لزوم جذب بازیکن جدید و خارجی تأکید کرده بود، ولی این اتفاق رخ نداد و او با همان تیم فصل قبل پای به زمین مسابقه گذاشت و فعلا توانسته است نیمه نخست را برنده به رختکن برود.

تیم نکونام در 45 دقیقه ابتدایی از حریف خود برتر بود و رضاوند نیز در دقیقه 30 توانست گل نخست استقلال را به ثمر برساند تا آبی پوشان خنده را بر لب‌های سرمربی جوان خود بیاورند.

نکونام که در هفته‌های اخیر زیر فشار زیادی قرار داشت، توانست با این گل، برای لحظاتی هم که شده، مشکلات را از یاد ببرد و با ضربه دیدنی رضاوند، فریاد شادی را در استادیوم تختی آبادان سر بدهد.

251251

منبع: khabaronline-1800091

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار