زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی مشخص شد

مهر نوشت: فاز اول بازسازی شده ورزشگاه آزادی بیش از چهار ماه دیگر آماده خواهد شد اما مشخص نیست تماشاگران چه زمانی می‌توانند از این ورزشگاه استفاده کنند.

زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی مشخص شد

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم در هفته اول لیگ بیست و سوم در شرایطی برگزار شد که به دلیل آنچه آماده نبودن ورزشگاه آزادی عنوان شد، تماشاگران از حضور در ورزشگاه محروم شدند.

با این حال پرسش در مورد وضعیت این ورزشگاه که محل برگزاری دیدارهای خانگی استقلال و پرسپولیس است، این است که بالاخره چه زمانی تماشاگران می توانند با حضور در آزادی دیدار تیم شان را از نزدیک تماشا کنند.

عسگری سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با بیان این که مسئولان باشگاه پرسپولیس اقدامی برای تنظیم قرارداد و اجاره ورزشگاه انجام نداده اند گفت: ابتدا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید درخواست استفاده از این ورزشگاه را مطرح کنند و بعد قرارداد همکاری منعقد شود و براساس برنامه ای که آنها می دهند تکلیف استفاده از ورزشگاه مشخص شود.

وی با بیان این که در حال حاضر این ورزشگاه ظرفیت پذیرایی از ۵۰ هزار تماشاگر را دارد گفت: برای حضور تماشاگران در ورزشگاه باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید نامه نگاری کنند تا مراحل اداری کارها انجام شود.

این مقام مسئول که صحبت هایش شفافیت لازم را نداشت و بر ابهامات حضور تماشاگران هم افزود در مورد زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی گفت: برای این که بتوانیم همزمان با برگزاری بازیهای لیگ، بازسازی ورزشگاه را هم انجام دهیم، فازبندی کرده ایم که مرحله به مرحله کار بازسازی ورزشگاه پیش خواهد رفت.

عسگریان در مورد زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته فاز اول این ورزشگاه آذرماه سالجاری آماده بهره برداری خواهد شد.

وی که اظهارات متفاوتی در مورد زمان تکمیل ورزشگاه و ورود تماشاگران به ورزشگاه داشت، در پایان به طور مشخص نگفت که تماشاگران از چه زمانی می توانند با حضور در آزادی دیدار تیم خود را از نزدیک تماشا کنند.


257 251

منبع: khabaronline-1800153

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار